Too Faced – Cocoa Contour

2

Hledáte voňavou paletku, chcete zkusit něco od Too Faced, nebo jen potřebujete konturovacího pomocníka na jaro/léto? Vyzkoušela jsem konturovací paletku Cocoa Contour od Too Faced, která voní po čokoládě a má super praktické a roztomilé balení. Já bych bez konturování nedala ani ránu. Mám hodně kulatý obličej, takže líčení bez konturování na mě vypadá dost divně. Takže se buď líčím se vším všudy, nebo jdu raději nenalíčená.

Paletka obsahuje 4 stíny a jeden štětec, který je super a po pár použití se s ním určitě naučíte. Je jemný a kontury se s ním udělají dobře. Tuším, že je syntetický, protože s přírodním štětcem jdou stíny nanést intenzivněji. Stíny jsou fajn.

Momentálně používám odstín Medium Cocoa, který je studený a bez třpytek a také odstín Light Cocoa na rozjasnění po i nad obočím a středu oblíčeje. Co se týče odstínu Dark Cocoa (také bez třpytek) a Pop of Light, ty si šetřím spíše na léto. I když je Dark Cocoa do oranžova, myslím si, že mě a lidem se žlutým podtónem bude sedět. Pop of Light obsahuje hodně třpytek, takže se těším, až ho v létě vyzkouším v plné parádě, momentálně jsem věrná rozjasňovači od The Balm Mary Lou Manizer.

_DSC5317

Na oči i na tvář

Light Cocoa je pro mě ideální barva na oči, takže bych jí moc ráda brala i samostatně. Tenhle odstín jsem si z celé paletky oblíbila úplně nejvíce. A s paletkou si v pohodě nalíčíte i oči.

Balení je krásné a teď to nejdůležitější – překrásně čokoládově a kakaově voní. Jediné, co bych paletce vytkla je to, že stíny poměrně hodně práší, a tak se bojím, že mi paletka moc dlouho nevydrží, ale to uvidím až časem.

_DSC5320

Zleva – Dark Cocoa, Medium Cocoa, Pop of light, Light Cocoa (omlouvám se za fotku, není ideální, ale lepší dodám buď sem, nebo na instagram)

_DSC6621

Od té doby, co mám paletku doma, jí používám skoro denně, takže jsem si jí oblíbila. Kdyby tolik neprášila, byla by pro mě ideální. Intenzita stínů vydrží hezká tak půl dne, takže ideální. A jestli bych Vám paletku doporučila?

Pokud vychytáte slevu, tak jí zkuste, doma si s ní vystačíte a žádný jiný stín potřebovat nebudete. Na druhou stranu, pokud si na konturování moc nepotrpíte, asi to není nic, co musíte mít, protože stín na konturování seženete i v drogérii – i když je někdy problém najít ten správný, studený odstín, který by neprášil a vydržel. Pro kosmetické nadšence, jako jsem já, je fajn, a hlavně překrásně voní.

Dejte mi vědět, co voňavého jste zkoušeli vy, protože to mě moc zajímá a mějte se krásně, K. 

2 KOMENTÁŘE

  1. Krásná paletka, kdybych toho neměla tolik na konturování, hned bych do ní šla:) Já mám spoustu voňavé kosmetiky, ale tak jako normálně, třeba od Flormar hodně kosmetika voní, tvářenky a bronzery:)

  2. Pekná paletka. Ja si síce tvár nekontúrujem, ale produkty od Too Faced ma lákajú – hlavne keď skoro všetky tak krásne voňajú 😀
    Len je ťažké sa rozhodnúť medzi takým výberom že čo práve „potrebujem“ 😀

Comments are closed.