Moje nejoblíbenější rtěnky na jaro/léto

3

Dnes budu navazovat na článek o mém každodenním make-upu, kde jsem psala hlavně o tom, jak se nejraději v poslední době líčím a co ráda používám. V tomhle článku se zaměřím na rtěnky, protože těch mám doma hodně a baví mě hledat nové a nové odstíny. Je to nejzábavněší a nejbarevnější část mého make-upu, takže určitě stojí za zmíňku. Jeden čas mám ráda nude odstíny, potom zase výrazné červené rty a někdy zase jen jemný lesk na rty, nebo balzám, takže se to mění většinou podle sezóny. Jaké jsou mé oblíbené rtěnky na jaro/léto?

nyx, estee lauder, avon, babbi brown, lancome, michael kors, bee natural

Mám tu 7 zástupců od různých značek, které používám nejraději posledních několik měsíců a trochu Vám je přiblížím.

NYX Liquid Suede 02

Tekutá rtěnka (nebo matný lesk?), která ze všech 7 zástupců vydrží nejdéle. Krásná, výrazná a šťavnatá barvička, kterou jsem si oblíbila hlavně poslední dobou, když bylo sluníčko. Z obyčejného make-upu udělá zářivý originální look. Neparfémovaná, matná a nevysušuje. A má božskou pigmentaci. Tekuté rtěnky mám velmi ráda i od značek UMA nebo Essence.

Estee Lauder Peach Paradise 36

 Tenhle odstín jsem si zamilovala hned na první vyzkoušení. Hydratační rtěnka, která jemně, ovocně voní. Má v sobě shimmer a i přes to, že vydrží jen několik hodin bez jídla a pití, používám jí velmi často do školy, nebo do práce. Růžová barva s kapkou oranžové, to je přesně to, co mám ráda.

Bee Natural MANGO

Nejlepší balzámy na rty, co jsem kdy vyzkoušela, dělá určitě značka Bee Natural. Když se nelíčím, volím balzám na rty většinou téhle značky, nebo ten, který mám v kabelce. Příjemná vůně, přírodní složení a velmi dobrá hydratace. Seženete třeba v Německu.

Michael Kors Fire Coral

Lesky na rty nemám vůbec v lásce, když mi ale jednou Honzík (skoro) vnutil tenhle lesk – budu upřímná, chtěla jsem ho jen kvůli té božské korálové barvě a myslela jsem si, že ho použiji maximálně 2x do roka – spletla jsem se. Používám ho velmi často, protože opět ovocně voní (tentokrát je to ještě lepší vůně než u rtěnky od EL), má skvělou barvu a na rtech je moc příjemný. I přes to, že je to lesk, poměrně dlouho vydrží. Bude super v létě a mám i druhý odstín. S tímto leskem jsou to teprve šťavnaté rty. A krásná pigmetace!

Bobbi Brown Pink Kiss 1E

Obaly mají rtěnky Bobbi Brown moc krásné. Velmi podobné rtěnkám od Chanelu, takže jsem si je ze začátku pletla. Tohle je přesně ten odstín rtěnky, kdy si řeknete – moje rty, ale o 1000% lepší. Jemná, růžová, teplá barvička se sametovým finishem, kterou miluju. Opět je hydratační, takže na rtech dá tak 4 hodinky.

Bobbi Brown Calypso Shimmer 10

Stejná písnička, jako u předchozího odstínu, jen oranžovější a se shimmerem. Nejraději ji používám v kombinace s rtěnkou od Avonu, v odstínu Perfecly Nude.

Avon Matte Perfecly Nude

Tak tahle rtěnka vypadá na první pohled jako úplný úlet. Všude se psalo, že tenhle odstín nemůže slušet snad nikomu, takže jsem se jí dlouho vyhýbala, což byla chyba! Sice jí nepoužívám samostatně, protože pak vypadám trochu jako mrtvola, ale v kombinaci s jinou rtěnkou (třeba s těmi od Bobbi Brown) je to super kombo. Rty zesvětlý, takže udělá podobný dojem, jako make-up na rtech, který si čas od času dávám, když potřebuji rtěnku zesvětlit. A jestli to tak děláte taky, jdete do ní. V tomto případě skvělý, matný pomocník.

Lancome Juicy Shaker Mangoes Wild

Příjemný lesk na rty, který rtům dodá malinko šťávu. Sice na rtech není skoro vidět a ani vůbec nevoní (což by měl – protože to slibuje), ale balení mě baví, na rtech je moc příjemný, dělá je na dotek takové sametové. Rozhodně tedy neporovnávejte lesky z drogérie a ty high end, protože rozdíl je obrovský a pokud jste žádný takový lesk nevyzkoušeli – chyba, zkuste to. Stojí to za to!

nyx, estee lauder, avon, babbi brown, lancome, michael kors, bee natural

A jestli chcete tip na to, kde sehnat high end rtěnky, kde nestojí majlant, tak tady je – Cosmetics Company ve Fashion Aréně! A navíc tam je milý personál, který umí poradit. Které rtěnky, lesky a balzámy na rty máte rádi vy? Díky za inspiraci, budu se těšit. Mějte krásný den, K.

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.