Dia tipy – ledové čaje bez cukru a sladidel

4

Když mi domů dorazil balíček s ledovými čaji, byla jsem ráda. Když jsem ale zjistila, že jsou to čaje bez cukru a sladidel, byla jsem nadšená. Pro mě, jako pro diabetika, je to super nápad, protože ledové čaje v obchodech jsou plné cukrů a také sladidel. Konečně si mohu koupit něco jiného, než je Coca Cola ZERO, nebo voda, když budu mít žízeň nebo chuť na něco dobrého. Doma si ledové čaje děláme poměrně často a musím říct, že tyto od Pfanneru jsou výborné.

ledové čaje bez cukru

Zelený čaj si mě získal o něco více, přeci jen mám zelené čaje radši, než všechny ostatní. Ovocný je nicméně také moc dobrý a určitě si je domů koupím. Co jsem slyšela, dají se sehnat v Globusu, bohužel nevím, za kolik. Jednou za čas si je ale ráda vychutnám. Nepiji alkohol, takže většinou piju vodu s citrónem, nebo právě ledový čaj a tohle je skvělá alternativa. Nejlepší jsou vychlazené s ledem. Zaženou žízeň, zchladí a navíc jsou moc dobré. Chtěla bych také říct, že se nejedná o žádnou placenou reklamu. Prostě mi udělalo radost, že existuje něco dobrého i zdravého zároveň. 

ledový čaj bez cukru

Doufám, že tento tip některý diabetik ocení, ráda bych v takových článcích pokračovala. Budu ráda i za vaše tipy, mějte se krásně, Karolína.

4 KOMENTÁŘE

  1. až je uvidím v obchodech, tak je určitě vyzkouším, protože občas mě honí mlsná a dala bych si k pití něco spešl, ale úplně nechci ty přeslazené nápoje. čaje miluju 🙂

  2. Ahoj jmenuji se Veronika,je mi 15 let a mám cukrovku od 7 měsíců. Ale chtěla jsem ti poděkovat za tenhle ten článek,protože jsem ještě takové ledové čaje nikdy neviděla. Takže moc děkuji.

  3. Ahoj jmenuji se Michaela ,je mi 13 a cukrovku mám od 10 let. Díky za článek čaje jsou moc dobré a dají se koupit i v Bille 🙂

Comments are closed.