Balíček z folly.cz Dizao Organics – Přírodní Balzám na rty s rakytníkem a esenciální oleje značky Nobilis

1

Poslední dobou slyším víc a víc o přírodní kosmetice a možná proto sahám raději a poměrně častěji právě po ní. Což platí třeba u balzámů na rty. Od Ježíška jsem dostala EOS (který krásně voní a už chápu, co na něm všichni tak mají – potřebuju nutně další :D) a před pár dny mi poslali balíček i z folly.cz, kde byl balzám na rty a dva esenciální olejíčky do aroma lampičky. A dnes mám pro Vás shrnutí balíčku a toho, jak se mi produkty líbily.

I když je po Vánocích, pořád nemám svíček a aroma lampiček dost a tak stále pálím a pálím. Mám doma ještě pár vosků od Yankee Candle z minulých let, ale protože to chce občas změnu, vyzkoušela jsem i klasické esenciální oleje, které se nakapají do vody a pak krásně voní. Olejíčky mám dva a oba spíše citrusové. Sladký pomeranč mi voní jako klasické pomerančové kyselé bonbóny a Honzík z toho cítí i grep. Co se týče druhé vůně „Radost ze života“, tak ta je také citrusová a navíc s jasmínem. Obě dvě mi moc hezky během chvilky provoní byt a nejsou vůbec vlezlé, nebo moc silné. Cena se pohybuje okolo 120 Kč, což je oproti voskům velmi příznivá cena, protože olejíčky vydrží o dost déle. Nemám ráda těžké vůně, takže jsem spokojená a pokud máte rádi svěží vůně, budou se Vám líbit.

Myslím si, že takové přírodní vůně je skvělé využít třeba při masáži, nebo meditaci. Vytvoříte s nimi spolu se svíčkami úžasnou atmosféru a doma je hned příjemněji. Nikde jsem ještě olejíčky od Nobilis neviděla, vždycky jsem viděla jen ty od značky Salus, tak je fajn vyzkoušet i něco jiného.

esenciální oleje

Balzám na rty s rakytníkem od značky Dizao Organics, který jsem měla možnost vyzkoušet používá spíše přítel, protože já mám jiné favority. Když si k němu přičichnete, skoro vůbec nic necítíte, ale když si pak balzám dáte na rty, rakytník z něho poznáte. Dobře hydratuje a je poměrně hodně mastný, takže trvá o trochu déle, něž se vstřebá, což ale teď v zimě vůbec nevadí a když jsem měla popraskané rty, bylo to naopak příjemné.
Přírodní balzám na rty Dizao Organics

Přírodní balzám na rty Dizao Organics

 

Esenciální olejíčky se mi moc líbí a rozhodně nejsou moje poslední, líbí se mi, jak umí dotvořit atmosféru. Chystám pro Vás několik DIY projektů pro krásnější a útulnější domov, takže se máte na co těšit. Čekám ještě na poslední zásilku, která je k výrobě potřeba. Mějte se krásně a dejte mi vědět, které vůně máte rádi vy? Karolína

 

1 komentář

  1. už nějakou dobu nad nějakým voňavým olejíčkem přemýšlím :). Taky mám spíš radši lehčí a ovocnější vůně. Citrusy, to je přesně akorát 🙂

Comments are closed.