Event se značkou Mixa

2

Jsem pěkná ostuda, protože jsem vám o setkání s Mixou měla dát vědět už dávno. Event byl před více než 14 dny a já jsem fotky našla až včera. Vše tedy napravuji a pojďme se podívat na to, co jsem se během dopoledne dozvěděla zajímavého a jaké jsou novinky.

kosmetika Mixakosmetika MixaMoje pleť bývá nejčastěji suchá a citlivá, proto mám s kosmetikou Mixa poměrně dost zkušeností a většinou jsem s přípravky byla spokojená. Micelární vody, krémy a odličovací gely nejspíš všichni znáte, co je ale novinkou, je čistící pleťová maska bez exfoliačních částic z řady Anti-Imperfection, která obsahuje ovocné kyseliny a zinek, který napomáhá regeneraci pleti. Řada Anti-Imperfection by pro vás mohla být vhodná i tehdy, pokud máte sklon k nedokonalostem, je totiž určená pro problematickou pleť. Značka Mixa se celkově zaměřuje na kosmetiku pro citlivou pleť a dále se pak rozděluje podle typů pleti.

Během eventu jsme se dozvěděly spoustu informací o znaménkách, pigmentových skrvnách a o UV záření, které bychom určitě neměli brát na lehkou váhu. Mazat se krémem s SPF bychom měli každý den, v létě i v zimě a pokud se vám nechce do vašeho ranního rituálu přidávat další krok navíc, koukněte se po denních krémech a make-upech s SPF. Spousta z nich už ochranu proti sluníčku obsahuje a vy tak zmáknete dvě mouchy jednou ranou, což je přesně můj případ. Nejnižší SPF, které bychom měli na obličej používat je SPF 15. Naše pokožka si pamatuje veškeré spálení už od narození, tak na to dávejte pozor, ať si nepřiděláváme zbytečné vrásky a pigmentové skrvny.

Je to i o jídle

Vedle kosmetiky a pokožky jsme si tentokrát povídali i o jídle, protože i to co jíme se odráží na naší pleti. Já mohu vedle ovoce a zeleniny doporučit také pupalkový olej v tobolkách, který je super na pleť, vlasy a pomáhá i při menstruačních bolestech.

Co říkáte na novou masku? Jak se vám líbí? A používáte krémy s SPF? Přiznejte se v komentářích 😀 Karolína

2 KOMENTÁŘE

  1. To občerstvení vypadá báječně a samozřejmě mě zaujaly i produkty. Měla jsem kdysi dva pleťové krémy, jeden byl fakt super, druhý málo hydratační, ale obecně moc příjemné. Jinak SPF cíleně nevyhledávám, vím, jsem ostuda:D

  2. Řada mě zaujala, určitě si počkám na recenze a masku si kdyžtak koupím. SPF bych měla používat, jelikož jsem na imunosupresivní léčbě, ale musím se tedy přiznat, že jsem dost flákač a třeba na cestu do práce a z práce se mi mazat nechce. Říkám si, že těch 10 minut tam a 10 minut zpátky „nějak přežiju“. Nosím alespoň klobouk, abych zastínila obličej, ale je mi jasné, že by to SPFko chtělo.
    Kdyby aspoň bylo nějaké, které nesmrdí, není mastné a nejsi po něm tak ulepená… 😀

Comments are closed.