Fleur de Sante GRAZIELLA body cream

0

Začala jsem chodit na brigádu, takže moc času nemám. Byli jsme se podívat s přítelem v Praze, kde se mi moc líbilo (na konci článku přidávám pár fotek) Podívali jsme se po památkách a prošli pár obchodů. Taky jsme měli ve městě slavnosti, kde byla Ewa Farna. Moc jsem si to užila. Možná proto, že jsem znala skoro všechny její písničky. Dneska jsem si konečně našla čas – i tu náladu, a mám tu pro Vás recenzi na tělový krém od Fleur de Sante.

Failový Fleur de Sante GRAZIELLA

Konkrétně je to tedy GRAZIELLA BODY CREAM. Myslím si, že teď na tohle počasí je dobrý, hezky voní a celkem slušně hydratuje. Co se týká balení, je docela pěkné (i přes to, že fialovou barvu nenávidím), doma mám tento krém už dlouho, myslela jsem si, že bude stát za nic. Ale – světe div se – zas taková pohroma to není. Obsahuje 150 ml, hezky voní (někomu by vůně mohla připomínat indulonu) a dá se sehnat za 250 Kč.  

Musím říct, že bych si ho ale za tu cenu znovu nekoupila, protože na trhu seženete hned několik krémů na stejné úrovni za nižší cenu. Já jsem ho měla v časopise (asi před půl rokem) a viděla jsem ho i teď. Na to, že je jeho konzistence celkem tekutá, jsem si myslela, že hydratovat moc nebude. Opak je pravdou. Rychle se vstřebá a docela dlouho máte pocit hydratované pokožky. Teď na léto je to další ideální krém, který bych doporučila. V zimě by byl možná trochu problém, protože mám pokožku sušší. V toto letní období si ale zaslouží jedničku! Vyzkoušeli jste některá z Vás tento „luxusní krém“, jak ho hodně lidí nazvalo? Mějte se hezky, K.