Jak odlíčit neslíbatelnou rtěnku lusknutím prstu? Maybelline SuperStay Eraser

1

Znáte dlouhotrvající tekuté rtěnky SuperStay Matte Ink od Maybelline? Jestli ano, určitě mi dáte za pravdu, že při odličování podobných rtěnek obstojí tak 1/5 přípravků, o čemž Maybelline nejspíš věděl. Před pár měsíci mi domů dorazil šikovný pomocník. Odličovač rtěnek SuperStay Eraser, což je takový odličovací balzám v rtěnce, který si s rtěnkovými držáky poradí raz dva. 

Balení odličovací tyčinky má velikost menší rtěnky, takže ho sebou můžete vzít i do kabelky. Hodně místa vám nezabere. Rtěnku odličovač jemně a rychle odstranění aniž by rozmazal ostatní líčení, takže pokud máte problém s tím, že vám podobné rtěnky flekatí, dělají po pár hodinách nepěkné hrudky nebo nejdou navrstvit, tahle tyčinka vám s tím jednoduše pomůže. Odličovač stačí nanést na rtěnku, rty promnout a očistit kapesníkem. Tyčinka rtěnku jakoby rozpustí a funguje skvěle. Pro dokonalé odlíčení stačí dvě tenké vrstvy. Po odlíčení se mi zdá, že jsou rty vyživenější, ale efekt přetrvá jen pár minut. Klasický balzám udělá pro výživu více, takže bych v tomto ohledu na Eraser nespoléhala. Stojí 179 Kč, ale otázkou je, jak dlouho vydrží. Zatím to neumím odhadnout. Já ho používám jen občas a stále mám 3/4 z celého balení. Na druhou stranu podobný odličovač od Urban Decay stojí pětistovku, takže se z tohoto pohledu Eraser od Maybelline vyplatí více.

Nápad se mi líbí, určitě to ale není produkt, který nutně potřebuji a obejdu se bez něj. Neříkám ale, že se při některých chvílích nebude hodit. Záleží tedy na tom, jaké rtěnky používáte a co od produktu očekáváte.

Co vy a podobné kosmetické vychytávky? Jste pro nebo vám to příjde jako zbytečnost? Dejte mi vědět, Karolína

1 komentář

  1. Určitě je to fajn vychytávka, hlavně pokud potřebuješ opravit rtěnku někde mimo domov a nechceš si u toho zlikvidovat i okolní makeup. Pokud se odličuješ jenom doma, tak se bez toho možná obejdeš podle mě.

Comments are closed.