Kadeře bez mastnoty? Suchý šampon COLAB

2

Dnes se vám rozepíšu o suchém šamponu značky COLAB. Možná tuto značku ani neznáte, jde o britskou značku suchých šamponů (Londýne těším se!), která je proslulá tím, že její sucháče nezanechávají ve vlasech bílé stopy. Zakladetelkou je známá modelka a blogerka Ruth Crilly. Já jsem na COLAB narazila na Slovenku, kde se šampony prodávají v drogérii DM. U nás jsem v kamenných obchodech šampony ještě nikde neviděla, ale nezoufejte, dají se sehnat přes internet.

Váhala jsem mezi variantou Unicorn a Paradise a nakonec jsem vzala fialkovou jednorožčí. V přepočtu na koruny mě lahvička stála něco okolo 150 Kč, pokud si tedy pamatuji správně. Já a suché šampony je kapitola sama o sobě. Období, kdy jsem tyhle zázraky ve spreji používala několikrát týdně mám za sebou, mám teď pocit, že je lepší nosit vlasy v culíku, nebo si je prostě umýt, ale občas nastane situace, kdy se suchý šampon hodí, lépe řečeno – kdy mě zachrání. A protože mě testování suchých šamponů baví, mám doma asi 10 zástupců od různých značek.

COLAB vs. Batiste

Na COLAB jsem slyšela z několika stran hodně chvály a taky jsem je často viděla v různých videích, tak jsem si řekla, že jeden z nich vyzkouším. Šampon opravdu bílé stopy nezanechává a vlasy odmastí slušně. Co se týká objemu, pořad si myslím, že Batiste v tomto ohledu vede, ale pokud bych si měla vybrat miniaturu COLAB nebo Batiste, asi bych zvolila COLAB, protože je vzhledem k tomu, že ho nemusíte z vlasů vyčesávat praktičtější. Vůně varianty Unique se mi líbí moc. Jde o sladkou vůni á la žvýkačka, která není vtíravá a zatím mě neomrzela, což se mi občas u některých limitek Batiste stane.

Jestli to mám tedy shrnout, myslím si, že šampony COLAB stojí rozhodně za vyzkoušení a kvalitou jsou srovnatelné se značkou Batiste. Baví mě vůně i roztomilé balení. A co se táký sucháčů, určitě je fajn mít alespoň jeden doma, když příjde krize. Věřte, že se bude občas hodit.  Jaké suchý šampony máte rádi vy? Napište mi do komentářů, Karolína

COLAB suchý šampon COLAB suchý šampon COLAB suchý šampon

2 KOMENTÁŘE

  1. Balení je k sežrání 😀 kdyby dorazil i k nám, tak bych ho možná zkusila. Takhle nejspíš zůstanu věrná svému sypkému kamarádovi od Alpy 🙂

Comments are closed.