Kiehl’s 2/3 TĚLO

3

Další článek ze série Kiehl’s je tady a dnes se podíváme na zoubek tělové kosmetice, kterou jsem vyzkoušela. Na tělo jsem testovala 3 produkty a více méně jsem si je vybrala kvůli parfemaci. Vůně grepu a levandule mám moc ráda a když jsem si je v obchodě očichala, měla jsem jasno.

kiehl's pleťová kosmetikaLavender Foaming-Relaxing Bath With Sea Salts and Aloe Vera

Relaxační levandulová pěna do koupele. Pěny do koupele moc nepoužívám, protože mi většinou dráždí pokožku. Když už po nějáké sáhnu, snažím se vybírat ty lepší a přírodnější, takže když jsem zjistila, že Kiehl’s dělá i levandulovou pěnu, rozhodla jsem se jí vyzkoušet prakticky hned. Dlouho jsem totiž žádnou pěnu neměla a hlavně jsme v přechozím bytě neměli vanu! Opravdu jsem si jí užívala a rozhodně můžu říct, že ze všech 3 produktů jsem si pěnu oblíbila nejvíc. Krásně voní, dělá obrovskou pěnu a i když se doporučují 2-3 odměrky, stačila jedna. Cena je vysoká, nicméně pěny stačí málo (a ne vždy jí použijete), takže Vám vydrží dlouho. Díky ní si ve vaně odpočinu a hlavně z vany nespěchám. Skvělá věc.

kiehls tělo

kiehls tělo

Aromatic Blends: Nashi Blossom & Pink Grapefruit – Hand & Body Lotion

Po tělovém mléku od VS, které bylo hodně, ale opravdu hodně sladké, jsem měla chuť na úplně jinou vůni, což vůně růžového grepu a květů nashi splňovalo. Já z té vůně totiž cítím tu hořkost, což miluju! Dostala jsem ho i v malém, cestovním balení, což bylo super, protože jsem mléko mohla používat kdekoliv a tak ho testovat nepřetržitě. Mléko pokožku krásně zjemní a hlavně jí provoní. Je velmi lehké. bohužel lepí, takže je potřeba chvíli vydržet, než se obléknete. Za mě je to příjemné tělové mléko, ale mé top favority nepřekoná.

kiehls tělo

kiehls tělo

K tělovému mléku jsem si pořídila se stejnou parfemací i vůni Aromatic Blends: Nashi Blosson & Pink Grapefruit. Používala jsem je společně, kdy vůně více vynikla a vydržela delší dobu. Líbí se mi malé a jednoduché, 30 ml balení, které se hodí i do kabelky a nezabere Vám tam spoustu místa. Stále jsem se totiž nenaučila používat difuzér, i když ho mám doma už několik let. Ne vždy mám totiž chuť na tu stejnou vůni, kterou v difuzéru mám. Vůně krásná, opět s hořkými tóny.

Bohužel výdrž vůně není dlouhá a je cítit cca 2 hodiny (velmi intenzivní je 15 minut). I když to mi většinou tolik nevadí, protože nemám problém být bez parfému, a často na něj zapomínám. Oceňuji to, že je vůně nevšední a možná, že není tolik proslulá, například jako Chloe, kterou vidím a hlavně cítím všude. Aby vůně vydržela celý den, je nutné jí mít sebou a několik se přestříkat, což vidím jako nevýhodu, ale na druhou stranu to není parfém, od kterého bych tu celodenní výdrž očekávala. Nevím proč, ale z této vůně jsem ze všech produktů nejméně nadšená a sahala jsem po něm nejméně.

kiehls tělo

Když narazím na článek o Kiehl’s kosmetice, většinou se věnuje pleťové kosmetice, což je škoda, protože třeba ta pěna do koupele rozhodně stojí za zmíňku. Co na tělo používáte od vy? Mějte se krásně, Vaše Karolína.

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.