Krém na obličej od Eucerinu Anti Rotungen

0

Dnes tu mám recenzi na velmi zajímavý krém, který se bude líbit těm z vás, které mají červené flíčky a začervenání na obličeji. Je to krém od Eucerin Anti Rotungen.

Eucerin Anti Rotungen a jeho zelená barva

Za necelé čtyři stovky si pořídíte 50 ml krému v krásně skleněné lahvičce. Má SPF 15 a ochranu proti UVA. Krém mám od Vánoc, takže si myslím, že už je to dost času na to, abych vám mohla podat pravdivé informace. Je to krém na suchou a citlivou pleť se sklonem k červenáním. Velmi zajímavé je, že je zelený, takže má okamžitý účinek. Tím, že je zelený tedy neutralizuje ty červené flíčky, které mám od ekzému.

Co se týká hydratace, není největší, já tedy potřebuji o dost více hydratace, takže ráno používám tento od Eucerinu a večer krém od Bidermy, který je více hydratační, ale má jiné mouchy. Krém Eucerin je dost vodový, ale rychle se vstřebává. Jeho vůně je velice jemná a příjemná. Účinek je opravdu okamžitý, červená místa jsou méně viditelná. Krém se ale nemůže aplikovat na víčka, takže to je menší mínus. Každopádně krém mi vyhovuje a opravdu se mi líbí. Na zimu ale potřebuji něco více hydratačního. Tenhle by mi nestačil.

Cena se mi zdá přiměřená, protože opravdu funguje a mohu vám ho doporučit. Ráda si ho pořídím znovu. Jak jste na tom vy? Který krém používáte vy?

Mějte se krásně, Karolína
eucerin, antirotugen, cream, krém, face, krém na obličej, citlivá pleť
eucerin, antirotugen, cream, krém, face, krém na obličej, citlivá pleť