RECENZE: Make-up a korektor Caviar Long Stay Dermacol

1

Dnes tu mám konečně recenzi na make-up od Dermacolu, na který jsem se hrozně moc těšila. Je to velice známý make-up a korektor Caviar Long Stay v odstínu 1 – Pale.

Všichni ho milují, já ne

Moc tedy nechápu, proč ho všichni tak milují, ale k tomu se dostaneme. Je to tedy dlouhotrvající make-up s výtažky s kaviáru a korektor. Odstín má žlutý podtón, takže mi sedí dobře. Pokud jde o výdrž, také si stojí docela dobře, je pravda, že se musí hodně přepudrovat, takže pro mastnou pleť to asi nebude to pravé.

Dermacol Caviar Long Stay by měl být hypoalergenní, ale tady začíná být pomalu, ale jistě problém. Na mojí pleť absolutně nesedí a dělá se mi po něm ekzém. Používala jsem ho docela dlouho, protože odstín mi seděl vážně dobře, ale asi po 14 dnech jsem se začala osypávat a pak mě napadlo, že je to make-upem. Taky že bylo.

Dermacol Caviar Long Stay zalézá do vrásek a zvýrazňuje nedokonalosti

Další problém je, že hodně zalézá do vrásek a pokud nemáte pleť jako dětskou prdelku, asi budete mít stejný problém. Make-up obsahuje i korektor, což oceňuji, ale opět mi korektor nesedí, protože viditelně zvýrazňuje nedokonalosti.

Stojí asi 350 Kč, což je na mě za make-up docela dost. Dost nepraktické je pro mě i balení, protože až make-upu bude málo, nejsem si jistá, jestli tou špachtličkou všechno využijete. V klasickém balení můžete krabičku rozstřihnout a vypotřebovat tak úplně všechno. Jinak ale balení vypadá moc hezky, ale bohužel to není nejpraktičtější. Bohužel bych si tento make-up už nekoupila, protože mě hodně zklamal. Za mě je to tedy opravdu hrůza. A jak jste na tom vy?

Mějte se krásně, Karolína.

 

dermacol, makeup, korektor, caviar long
dermacol, makeup, korektor, caviar long
dermacol, makeup, korektor, caviar long
dermacol, makeup, korektor, caviar long

1 komentář

Comments are closed.