L’Occitane Karité výživný zklidňující pleťový krém s bambuckým máslem

1

Značka L’Occitane patří mezi mi oblíbené značku hlavně díky krémům na ruce. Krémů na ruce jsem vyzkoušela nespočet a žádný mi nevyhovoval tolik, jako ten s bambuckým máslem od L’Occitane, který jsem od nich dostala k narozeninám. I za tu vyšší cenu jsem (tuším, že ten velký krém na ruce vyjde okolo 680 Kč) ochotná si krém kupovat znovu a znovu, protože moje ruce jsou hodně suché a popraskané a jen tak mi nic nezabere. Jaký je tedy L’Occitane krém v akci?

Proč jsem si ho koupila?

Když jsme od L’Occitane něco kupovali, vždycky mi dali několik vzorečků, které jsem doma ráda zkoušela. A jeden ze vzorečků byl i Karité výživný zklidňující pleťový krém s 25 procenty bambuckého másla, do kterého jsem se po prvním vyzkoušení zamilovala, ale plánovala jsem si ho koupit až na zimu, protože je opravdu hutný.

Loccitane krém

Sluníčko a celkově léto dalo mojí pleti poměrně zabrat a začala se mi dělat suchá místa a šupinky. A tak jsem se rozhodla, že si krém pořídím. Nakonec mi ho tedy pořídil Honzík, ale první impulz přišel ode mě (a to se taky počítá ne?).

Ideální pro suchou pleť

Je to nejhutnější krém, který jsem kdy vyzkoušela, ale na druhou stranu musím podotknout, že se (vzhledem k tomu, že je tak hutný!) rychle vstřebává, a na pleti o něm víte ještě několik hodin. Pleť je po krému sice mastnější, ale rozhodně není přemaštěná a pokud chvíli vydržíte, můžete pak na pleť dát i make-up. Mám to vyzkoušené. Tohle všechno je pro mě, jako nositelku suché a citlivé (občas pnoucí) pleti, skvělá zpráva. Hlavně na ty dny, kdy se nelíčím a jediné co chci pleti dodat je hydratace a výživa.

Loccitane krém

Myslela jsem si, že krém na léto moc vhodný nebude, ale nakonec jsem ho používala poměrně často – i tehdy, když bylo teplo. Měla jsem ho sebou i na dovolených, kdy byl skvělým pomocníkem.

Šupinky z pleti zmizely opravdu rychle a i když ho nepoužívám každý den, sáhnou po něm, když cítím, že pleť potřebuje extra dávku hydratace, nebo na noc.

L’Occitane dělá ještě odlehčenější verzi s 5% bambuckého másla, takže ten bude na léto, a přes den, vhodnější. Já jsem byla ale spokojená i s tímto 25%.

Loccitane krém

Vůně, velikost, cena

Co musím podtrhnout je vůně, která je sice jemná, ale úžasná a přesně takhle má, podle mě, vonět vyčistěná a namazaná pleť. Baleni je jednoduché, ale hezké. Cena za 50 ml je okolo 800 Kč (na internetu jsem ho viděla levněji, takže koukněte tam). A i tady můžu říct, že i za vyšší cenu se krém vyplatí. Využijete ho hlavně v zimě a také místo klasické masky, která se dává i na noc.

TIP: jako maska se mi osvěčil i klasický kokosový olej

Loccitane krém

Pokud tedy hledáte kvalitní, výživný krém (a navíc s božskou vůní) DOPORUČUJI 🙂

A ještě jsem zapomněla dodat, že ke krému jsem dostala vzorečky oleje s bambuckým máslem, který byl super hlavně na večer. (Další musthave?? Hádám, že na zimu by byl skvělý)….

Mějte se krásně, Karolína

1 komentář

  1. Toto je najlepší krém na tvár aký poznám. Mám veľmi suchú pleť a pravidelne mám šupinky na nose z toho, aká je suchá. Po vyskúšaní všetkých možných krémov, vazelíny ale aj kokosového oleja mi pomohol až tento krém. Za mňa 10 bodov z 10! A tá vôňa je tiež krásna 🙂

    http://www.simonazacko.com

Comments are closed.