Cosmo Party očima Cosmobloggerky

1

Díky blogu mám skvělé příležitosti vyzkoušet nové věci a podívat se do míst, kam bych se jinak nejspíš nedostala, za což jsem neskutečně vděčná. A včera jsem se byla podívat se na vyhlášení výsledků čtenářské soutěže o nejlepší kosmetiku roku Cosmopolitan Beauty Awards 2016 v The Chemistry Gallery, v Praze. Hurá!

Opět mě zlobí email, takže jsem si pozvánku přečetla až včera okolo 16 hodiny a definitivně se rozhodla před 18 hodinou, kdy začala i moje příprava. A měla jsem co dělat.

Po dlouhém hledání jsem nakonec jsem zvolila „klasický“ černý outfit se šedou vestou. V líčení jsem naopak měla jasno už od začátku – hnědé kouřovky a rtěnku Lingerie v odstínu 14 od NYX. Vlasy ani nehty jsem neměla čas upravovat, takže jsem sáhla po suchém šampónu (jistě, že od Batiste) a vyrazila.

Na akci jsem šla s kamarádkou Haničkou, a párty jsme si moc užily. Večerem provázela zpěvačka Debbie, a to nejdůležitější – dozvěděli jsme se výsledky! Některé produkty mě překvapily, některé jsem ani neznala (ostuda, já vím, a rozhodně to u většiny musím napravit), a u některých jsem se jen přesvědčila o tom, že jsou tak skvělé, jak si myslím. Jako třeba micelární voda Sensibio od Bioderma, která je moje stálicí už několik let.

Nechyběla cukrová vata, foto koutky i nejnovější Cosmopolitan, který jsem si ani nestihla prolistovat. Měla bych začít vlogovat a tolik se nestydět! Přeci jen byste pak viděli mnohem více. Polepším se.

Výsledky se všichni dozvíme v listopadovém Cosmopolitanu.

Party byla skvělá a já děkuji za pozvání i za to že jsem jednou z Cosmobloggerek. Těším se na fotky z celé akce a vy už se podívejte na to, co jsem vycvakla já. Vaše Karolína

cosmo party

cosmo party

cosmo party

cosmo party

cosmo party

cosmo party

cosmo party

cosmo party

cosmo party

cosmo party

cosmo party

KAROLÍNA

karolína

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1 komentář

Comments are closed.