Mamča testuje – L’Oréal Paris Extraordinary Oil Nutri-Gold lehký vyživující olejový krém

0

Na konci srpna mi dorazila kupa novinek od L’Oréal, Maybelline a Garnier. Na spoustu věcí už jste mé názory mohli vidět na instagramu, ale klasická kompletní recenze tu ještě nejspíš na žádný z těchto produktů nebyla. Plno článků teprve plánuji, na testování některých produktů jsem se ještě ani nedostala a některé produkty už jsou naopak spotřebované. A jedna z prvních recenzí bude na krém Extraordinary Oil Nutri-Gold od L’Oréal Paris, který testovala mamka.

Jak to vidím já?

Když mi krém přišel domů, na zoubek jsem se mu podívala i já. Velmi mě překvapila konzistence a vůně. Vůně mi přišla hodně podobná bylinkám (což je super, protože vůni bylinek mám moc ráda) a konzistence byla hodně lehká až gelová. Myslím si, že tento krém svojí texturou bude super na léto, kdy nechcete na pleť dávat nic hutného. Líbí se mi i balení, které vypadá krásně a bude se vyjímat jak na toaletním stolku, tak i v koupelně.

loreal krem

A to by bylo z mých poznatků tak nějak všechno, protože krém testovala hlavně mamka a už se vrháme na to, jak se krém líbil jí.

Jak to vidí mamka?

A co o samotném krému říká mamča? Rychle se vstřebává, dobře hydratuje a parfemace je příjemná. Při používání pleť působí svěže a odpočatě, ale vrásky nemizí. Pleť je po krému na dotek velmi příjemná, až sametová.

Momentálně mamka testuje vzorečky krémů z předposledního BeautyBoxu, o kterých mluví jak o zázraku. Prý jí mizí kruhy pod očima a vrásky, ale to jsou krémy za několik tisíc, ne stovek. Na internetu se dá krém Extraordinary Oil Nutri-Gold sehnat okolo 250 Kč, a můžete ho pořídit i ve většině drogériích, takže je velmi dostupný.

Krém si rozhodně koupím znovu. Z drogérie a v této cenové relaci je to nejlepší krém na obličej, co jsem kdy vyzkoušela.

loreal krem

loreal krem

loreal krem

loreal krem

Mamka tedy tento krém řadí na přední příčky a možná i mezi objevy?? tohoto roku. A co vy a krémy? Který Vás mile, ale i nemile překvapil? Krásný den, Karolína a Jana.