Michael Kors Lip Luster lesk na rty

3

Dlouho se na blogu neukázalo nic z kosmetiky, a tak jsem tady s recenzí na lesk na rty od Michaela Korse. Možná jste si všimly, že na blogu se skoro žádný lesk na rty ještě neobjevil. A něco na tom asi bude. Bytostně totiž lesky na rty nesnáším. A to bych ale nebyla já, kdybych nevyzkoušela něco nového. K tomuto lesku jsem přišla poměrně náhodou. Před několika měsíci jsem se šla jsem se podívat do Sephory na paletku (v té době NOVINKU), od UD Naked Smokey. Nejen, že jsem odešla s paletkou a bází. Pořídila jsem si i lesk na rty. A to hlavně kvůli odstínu. Honzík mě přemluvil a šli jsme z vesela domů.

Lesk má překrásnou korálovou barvu (odstín Fire Coral), která mě očarovala a díky které jsem si lesk pořídila (spíš ho tedy pořídil Honzík, než já, ale na tom v téhle chvíli nesejde). Jak už jsem řekla, lesky nesnáším. Když už, pořídím si nějáký matný, který ještě snesu. Za to ty klasické lepivé lesky si nepořizuji. Tenhle lesk je sice lepivý, ale nelepí stejně, jako všechny ostatní. A možná proto mi vůbec nevadí. Je totiž strašně sametový.

Má velmi zvláštní, ale krásnou barvu. Rty Vám udělá opravdu k nakousnutí. Výdrž je sice slabší, protože je to lesk, ale ráda jsem ho používala v létě, protože jsem na hutné rtěnky neměla náladu. Je skvělý i v tu chvíli, kdy máte popraskané rty a na rty si toho moc dávat nechcete.

Cena je sice strašná (780 kč), ale ta tu krásnou barvu, luxusní balení a krásnou (nejspíš broskvovou) vůni to stojí. Myslím si, že každá z nás by měla mít ve své sbírce kousek kosmetiky, na kterou bude pyšná. Ať už je to rtěnka od Macu, Korse, nebo Chanelu, jednou si jí musíte pořídit. Já si pak užívám i líčení v nákupáku u zrcadla. Mít luxusní kousek v kabelce se ne jednou vyplatí.

Musím říct, že jsem v posledních měsících zastávala názor, že raději zainvestuji do dražší kosmetiky, než do kosmetiky v drogérii, kde si sice za stejnou cenu pořídím daleko víc kousků. ale není to ono. Ta kvalita je opravdu vidět. U rtěnek, lesků, ale i očních stínů. Za kosmetiku už tolik neutrácím a když už, je to méně věcí za větší cenu. A nebo je to možná tím, že jsme se přestěhovali a kupovali nábytek. Kdo ví.

Každopádně lesk je skvělý a i když jsem na něj slyšela i negativní ohlasy (ale na jiný odstín), pořídila bych si ho znovu a můžu ho s klidným srdcem doporučit. Skočte do Sephory a zkuste ho. A nebo si aspoň přičichněte. Je to můj miláček!

Mějte se krásně a dejte mi vědět, na jaká kousek ve Vaš kosmetické sbírce jste pyšné vy. Budu se těšit, K.

_DSC2333

_DSC2332

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.