Podzimní oblíbenci 2015

2

Rozhodla jsem se s Vámi podělit o moje podzimní oblíbence tohoto roku. Možná i kvůli tomu, že letos poprvé zkouším výrazné rtěnky, tvářenky, nebo stíny. A strašně mě to baví! Dnes se zaměřím na dekorativní kosmetiku a kdo ví, třeba se dočkáte i pečující kosmetiky. Začnu transparentním pudrem od Essence, který je skvělý v tom, že nikdy nesáhnete vedle. Teď po létě už nejsem tolik opálená a tak je den za dnem těžší sehnat ideální odstín make-upu, nebo pudru. Což tenhle pudr vyřeší raz, dva. Pleť navíc hezky zmatní, a zároveň to vypadá přirozeně.

Co se týče očních stínů. Mám jasno. Paletky od Urban Decay u mě vedou a jen málo kdy sáhnu po jiných stínech. Jsou krásně pigmentované, drží a paletku Naked Smokey jsem si oblíbila ještě víc, než Naked 2. Když už mluvím o očních stínech, nesmím zapomenou na bázi, která zajistí celodenní výdrž toho, co ráno na očích vykouzlím. Momentálně zkouším bázi od Glazel Visage, která je skvělá a opravdu vidím rozdíl bez báze a s bází. Čeká na mě i báze od UD, tak jsem moc zvědavá, jaká bude. Místo báze také občas sáhnu po Color Tattoo a bronzovém odstínu. Dokáže skvěle podtrhnout a zvýraznit barvu hnědých a zemitých stínů.

Co se týče řasenky, zůstávám věrná řasence Big and False od Avonu v hnědém odstínu, která je prostě bezkonkurenční.

A hurá na tvář. Doma mám paletku od UD, kde je tvářenka, bronzer a rozjasňovač, ale protože jsem ještě pořádně nevybledla, používám bronzer z léta. Sleek a tvářenka (v odstínu brozneru) Antique je jasná volba. Tvářenky jsem vždycky používala ve světlých odstínech, teď jsem ale sáhla po tmavší podzimní barvičce od Jordany v odstínu 37 Blushing Rose, která se hodí ke tmavším rtěnkám.

Tmavé rtěnky se žádají i tmavší konturku. Tu mám od Glazel Visage v odstínu KREL05. A rtěnky? Těch mám ráda hned několik. Stálice ( i z minulého roku) je rtěnka od Rimmel London, z řady Kate v odstínu 107, kterou jsou používala nejdříve jen lehce, ale dnes už se toho nebojím. A taky tu mám dva zástupce od Borjois. Rtěnky Velvet mám moc ráda, doma mám už dva odstíny a teď na podzim jsem si pořídila vínovou. Má krásný sametový finiš. Rouge Edition a odstín 33 je také krásná barvička, která není tolik intenzivní a proto se o to víc hodí na denní nošení.

Tmavé vínové rtěnky u mě zkrátka tenhle podzim vedou na plné čáře. A navíc na fotkách vypadá výraznější líčení krásně!

Jaké kosmetické produkty máte na podzim oblíbené vy? Mějte se krásně a moc Vám děkuji za hlasy v Blogerce Roku. Dostala jsem se totiž až do finále, díky Pavlu Bauerovi, který mi dal divokou kartu.

Karolína

2 KOMENTÁŘE

  1. Ahojky,
    já teď nejraději používám BB krém Anew Vitale z Avonu, ze stínů paletku Luxe Nudes od Avonu a Vintage od Essence. Také jsem si oblíbila výrazné rty, mým favoritem je Loreal v odstínu Ruby Opera.
    Hanka

Comments are closed.