NYX Jumbo Eye Pencil 604 Milk Lait

5

Otevíračka NYX obchodu na Novém Smíchově se bleskově blíží a tak bych se ráda zaměřila na jejich produkty, protože doma mám několik produktů, které stojí za to, ale také pár takových, které bych nedoporučila a ráda bych Vám o tom dala vědět. Dneska se podíváme na takovou klasiku. Jumbo tužku v odstínu 604 Milk Lait.

Hledání té pravé

Abych byla upřímná, dlouhou dobu jsem doma bílou tužku neměla i přes to, že se mi na waterline moc líbí a byla jsem fascinovaná, jak moc tužka dokáže otevřít oči. Možná to bylo tím, že jsem před několika lety sáhla po tužce od Essence a vůbec nekreslila a tak jsem byla skeptická a nebo také tím, že mě v MACu jejich bílou tužku moc nedoporučovali. Před časem jsem ale zainvestovala do tužky na oči od Urban Decay, která je z jedné strany černá a z druhé strany béžová a říkala jsem si, že kdyžtak využiji tu druhou stranu.

Jak už jsem ale řekla, není to úplně bílá tužka, takže když jsem na NYX eventu viděla tuhle bílou Jumbo tužku, kterou jsem viděla snad všude na instagramu, byla to jedna z prvních věcí, po které jsem sáhla. A nezklamala. Je to jeden z jejich nejlepších, nebo nejprodávanějších? produktů a i já už vím proč. Na waterline drží jako blázen a když už se ztrácí, tak nenápadně.

Je hodně pigmentovaná, takže jí občas nanáším i štětcem – když chci přirozenější look. Tužka se totiž moc nehodí k nude líčení. Je vhodná spíš k večernímu líčení, nebo k výrazným očím. Když si oči nelíčím, působí to na mě tak něják divně a proto pak sahám po štětečku.

_DSC6882

Podklad i poklad

Tužka bude super i jako podklad pod oční stíny, ale jelikož mám oční víčka hodně citlivá a suchá, netroufám si na to. Barvy potom musí krásně vyniknout. Na internetu se cena pohybuje okolo 100 150 Kč, takže žádná tragédie. Myslím si, že mi tužka vydrží hodně dlouho, protože jí používám skoro denně od té doby, co jsem byla na eventu (tuším, že někdy na konci dubna) a ještě jsem jí ani nemusela ořezávat. Víčko je bytelné, takže i když tužku vozím sebou, nerozbilo se.

_DSC6886

Občas si říkám, že by pro mě byla lepší klasická tužka, než tahle JUMBO, protože když mi slzí oči při líčení, tužku mám pak i na řasách a to jde pak špatně řasenkou obarvit. Každopádně nejlepší tužka, co jsem kdy měla a po téhle určitě sáhněte.

_DSC6889

_DSC6891

Používáte světlé tužky na waterline, nebo se držíte při zemi s klasickou černou? Dejte mi vědět, K.

5 KOMENTÁŘE

  1. Ja ju mám a je super. Používam ju ako podklad pod neonky a je to proste dokonalosť. Krásne farby ,super výdrž 🙂

  2. Ahoj Karolíno, no já měla s tužkou problém, že pak už jsem jí neořezala a něco podobného se mi stalo i s obyčejnou tenkou černou tužkou ze Sephory 🙂 Takže za mě asi ne…. Nebo bych si taky mohla pořídit nějaké to ořezávátko přímo z drogerie a ne z papíráku, že ? 😀 Nicméně super článek

  3. Já používám na waterline spíš krémové odstíny. Ale nějak mi tam zatím nechce nic moc dlouho vydržet :/ Škoda že ji nedělají v nějakém přirozenějším odstínu…

Comments are closed.