Sportique REGENERAČNÍ KRÉM NA CHODIDLA

1

Nevím, jak vy, ale pro mě je masáž nohou jedna z nejlepších věcí, která může po náročném dni v práci, nebo ve škole být. Mimo to teď často běhám, takže nohy dostávají zabrat a blíží se léto, kdy je péče o nohy velmi důležitá. Zatím co jsme nožky celou zimu schovávali v ponožkách, na koupališti to bude přesně naopak. A spolu s peelingem, který je pro chodidla super, mám ráda i různé krémy a oleje na nohy.

Když jsem si vybírala produkty na testování od přírodní značky Sportique, věřte nebo ne, krém na chodidla byl první a jasná volba. Značka Sportique je mi moc sympatická. V první řadě tím, že je přírodní a v druhé řadě také tím, že má překrásné obaly. Přesně tohle je můj šálek kávy – jednoduchost. A navíc je za skvělé ceny, což se u přírodní kosmetiky často nevidí.

sportique

Ale zpět ke krému. Honzík si ho zamiloval hned. Voní totiž po levanduli, kterou máme oba moc rádi. Má 75 ml a nejraději ho používám přes noc, kdy si nohy namažu (krému stačí málo a nemusíte dávat velkou vrstvu) a obleču si ponožky. Ráno jsou nohy skvěle vyživené. Krém je super právě i na masáž nohou, kterou mám ráda třeba na večer, když sedíme u televize.

_DSC6894

Krém není na první pohled hutný, ale opak je pravdou. Je s bambuckým máslem a co se týče vstřebávání, je na tom hodně dobře. Musím říct, že jsme s Honzíkem lepší krém na nohy ještě neměli a to jsme jich zkusili opravdu hodně. Cena je skvělá – 169 Kč. 

_DSC6895

Takže pokud hledáte skvělý krém na nohy, a navíc přírodní, koukněte po něm. Mějte se krásně a užívějte sluníčka, K.

1 komentář

Comments are closed.