Odličování s Biofficina Toscana

2

Značku Biofficina Toscana jsem zaznamenala už před časem, jejich kosmetiku jsem ale otestovala teprve nedávno, díky wonderful.cz. Doma mám výrobků více, dnes se zaměřím na odličování, konkrétně na Dvoufázové tonikum a na Odličovací balzám z červených bobulí. V zelené parfumerii pracuje Míla z Milano Style a Biofficina Toscana je podle něj prý ideální kosmetiky pro ty, kteří chtějí přejít z konvenční kosmetiky na přírodní. Biofficina je kvalitní, funkční, voňavá a cenově dostupná kosmetika, o čemž jsem se přesvědčila na vlastní kůži.

Dvoufázové tonikum zvládne odlíčit pleť i oční okolí

Jako první jsem sáhla po dvoufázovém odličovači, který je (trochu neštastně) pojmenován jako Dvoufázové tonikum. Odličíte a vyčistíte s ním pleť za pár sekund, díky jemnému složení bez parfemace je vhodný i na oči, zvládne dlouhotrvající neslíbatelnou rtěnku i voděodolnou řasenku a výrazné líčení. Na rozdíl od jiných dvousložkových odličovačů nezanechává výrazný mastný film a nemusíte pleť dočišťovat dalším přípravkem. Na pleti je velmi příjemný a nejvíce oceňuji to, že je s ním odlíčení hotové během chvíle. Malinkou nevýhodu vidím v tom, že poměrně rychle mizí, ale za to přírodní složení mu to odpouštím. Díky výtažkům z chrpy a heřmánku má zklidňující účinky a je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Před použitím ho nezapomeňte protřepat, aby se smíchaly obě části a nakonec už stačí opláchnout pleť vodou. Má 200ml a stojí 399Kč.

Biofficina Toscana

Odličovací balzám používám ve sprše

Odličovací balzám z červených bobulí konkuruje balzámu od Clinique. Na mojí suchou pleť je skvělý a používám ho na mokré odlíčení ve sprše. Dá se ale použít i na sucho. Na pleti se snadno rozpouští, po odlíčení nemám nepříjemný vysušený pocit, má příjemnou lehkou texturu, zvládne odlíčit pleť i oční okolí a velkou výhodu vidím i v tom, že se rychle smyje a nemám pak oči plné oleje, což se mi u podobných balzámů často stává. Dá se použít i s kartáčkem Foreo a je vhodný pro všechny typy pleti – moje suchá a citlivá pleť potvzuje. Je veliká, má 150ml a stojí 499Kč

Biofficina Toscana

Biofficina Toscana

Sečteno podtrženo

Dvoufázový odličovač i balzám mě nadchly. Opravdu oceňuji přírodní složení a rychlost při odličování. Co jste od značky Biofficina Toscana zkoušeli vy? Dejte mi vědět, těším se. Mějte se hezky, Karolína.

*Kosmetika mi byla poskytnuta na vyzkoušení obchodem wonderful.cz. Zaslání kosmetiky v žádném případě nemění můj názor na výrobky ani jejich recenzi. Nejedná se o placenou spolupráci.

Biofficina Toscana

2 KOMENTÁŘE

  1. Od značky jsem nezkoušela ješt nic, ale zaujaly mě oba produkty, hlavně díky složení, které by určitě mojí citlivé pleti sedlo.

Comments are closed.