Piknik s Astrid Sun

1

Včera jsem byla na krásné akci s kosmetickou Astrid Sun. Event se konal v Praze na Střeleckém ostrově, což je místo, kde jsme s Honzíkem byli jen párkrát, takže jsem byla ráda, že mám důvod se tam podívat. Na akci jsem byla s holkama blogerkama Charmedkou a s Eliškou a myslím, že jsme si odpoledne moc užily. Vyrobily jsme si krásné lapače snů, zacvičili jógu, seznámily jsme se s novými produkty a to nejlepší – byly jsme na sluníčku a piknikovali jsme.

astrid sun
Co je u Astrid Sun nového?

Řada Astrid Sun má nové Dětské minimléko s ochranným faktorem 50 v praktickém 80 ml balení, takže se vejde do každé kabelky. Já dětskou sluneční kosmetiku používám moc ráda už několik let, místo té klasické. Tak za prvé, dětská kosmetika má vysoké SPF, což je pro mě výhoda vzhledem k tomu, že nízké faktory nepoužívám. Třicítka je pro mě minimum. Na SPF si zakládám hlavně proto, že jsem před pár lety u moře ošklivě otekla. Nejspíš to bylo z alergické reakce na sluníčko, protože jsem se skoro vůbec nemazala a jizvy jsem léčila na obličeji!! ještě několik měsíců. Od té doby si dávám sakra pozor. A za druhé si myslím, že složení kosmetiky pro děti má přísnější pravidla a tím pádem bude i „lepší a bezpečnější“, než klasická kosmetika. Ale to je spíš moje domněnka. Malé balení tedy oceňuji i já, loni jsem nosila takové tuhé tyčinky, které nebyli špatné, ale v balení produktu nebylo mnoho.

astrid sunDalší novinkou je také Dětský transparentní sprej na opalování s ochranným faktorem 50, který se dá nanést jak na suchou, tak mokrou pokožku a nezanechává bílý film. Je to takový bratříček produktu Wet Skin transparentního spreje na opalování, který jsem vám představovala minulý rok a moc jsem si ho oblíbila. Poslední novinkou je Chladivá regenerační pěna po opalování, která obsahuje 10% D-panthenolu, pokožku zklidňuje a hydratuje. Po opalování na mazání často zapomínám, ale když se spálím, podobné produkty mi většinou vytrhnout trn z paty. A když jsem se letos konečně naučila mazat tělo po sprše, mohla bych se přinutit k tomuto kroku.

Jestli máte děti, Astrid vymyslel skvělou vychytávku, kterou můžete získat k nákupu ve vybraných prodejnách. Je to barevný náramek, který prozradí intenzitu UV záření, čímž upozorní na to, jaký stupeň ochrany je potřeba. Podle mě je to fajn nápad, díky kterému se děti mohou hravou formou naučit chránit se před sluníčkem. Myslím, že můj sedmiletý bráška bude nadšený.

Lapač snů, výborné jídlo i pozdrav sluníčku

Novinky vypadají moc dobře. I když jsou některé produkty určené pro děti, ráda je vyzkouším. Lapač snů musím ještě dokončit, ale vypadá skvěle už teď a jeho výroba mě moc bavila. Jde o metodu macramé a určitě se chci o této technice dozvědět více. Podobných pikniků bych klidně uvítala víc. Měly jsme skvělé jídlo i pití a dokonce jsme si i zacvičili jógu, což jsem ocenila a překvapilo mě, jak bylo cvičení venku fajn. Ale o tom, že Astrid dělá krásné pikniky už vím. Krásný byl i piknik na střeše Zemědělského muzea, o kterém jsem vám psala na IG.

Děkuji zastoupení Astrid za pozvání na krásný piknik. Odpoledne jsem si s holkama moc užila a těším se na testování kosmetiky. Více pro vás chystám ve vlogu z tohoto týdne. 🙂 Co vy a sluneční ochrana? Kolikátku používáte? K.

1 komentář

  1. Teda, ty jsi rychlík 🙂 Na Tvoje doporučení tedy zkusím také ty dětské opalováky, je fakt, že to složení je lepší. V nějaké starší recenzi jsi chválila i ten zmatňující pleťový krém, v sobě skořici nemá, takže ten můžu a pokud nevysušuje, už se na něj těším 🙂

Comments are closed.