Podzimní a zimní novinky značky Sothys

0

Krásný den! Tentokrát se spolu podíváme na podzimní a zimní novinky značky Sothys. Na konci září jsem totiž byla na představení jejich novinek a zaujalo mě toho spousta. Byla to vlastně první akce, na které jsem byla po porodu a zatímco Honzík jezdil u Václavského náměstí se spící Anežkou v kočárku, já jsem v Grandium Hotel Prague byla zas trochu blogerka.

Zaujalo mě tělové mléko s granátovým jablkem, sérum v kapslích, svíčky a hlavně podzimní kolekce líčení, která je, jak k podzimu patří, ve výrazných barvách. Dekorativní kosmetiku jsem měla možnost i vyzkoušet, proto to dnes bude i vlastně taková recenze. Z celé kolekce jsem si nejvíc oblíbila sametové lehoučké pudry, které můžete používat samostatně, nebo na make-up pro větší výdrž, a tužky na obočí, které jsou ve 2 odstínech. Kupodivu využívám obě. Světlejší tužku používám na začátek obočí a tmavší na dokreslení vnější časti a barevně i texturou mi sedí skvěle. Z efektu jsem nadšená, obočí působí přirozeně a s tužkami se jednoduše pracuje. Jsou měkké a velmi dobře pigmentované, takže mi dokreslení obočí netrvá dlouho. Občas to s některými produkty bývá výzva, ale s těmito tužkami jsem při dokreslování ještě problém neměla. A to je teď používám každý den.

 

Vedle pudrů a tužek na obočí obsahuje kolekce hnědý lesklý stín na oči, který je mimochodem parádní i jako podklad pod oční stíny, ale vypadá krásně i sám o sobě na celém víčku nebo u kouřového líčení na středu víčka. K rozmazání používám nejčastěji prsty, štětce nejsou díky máslové textuře potřeba.

Tmavě šedá kajalová tužka je krémová, sytě pigmetovaná a drží hezky jak na vodní lince, tak na samotném víčku. Osobně tmavě orámované oči moc ráda nemám, tužku jsem ale několikrát vyzkoušela ke ztmavení hnědého stínu, nebo jako základ u kouřového líčení, kdy jsem tužku rozmazala tužkovým štětcem a na ni pak nanesla matný černý nebo hnědý stín. Oční stíny jsou pak velice výrazné a díky podklad drží na místě déle, než kdybych je nanášela samostatně. Díky krémové textuře se s ní pracuje hezky, rozmazat jde jednoduše a sytost zůstavá. A pokud jí před použitím ořežete, pak vytvoří i klasickou linku.

V kolekci nechybí ani vínové odstíny ve formě produktů na rty. Rtěnky jsou v kolekci dvě. Jedna lesklá, svým odstínem jemnější a druhá matná, v tužce, která se neobtiskává a je intenzivnější. Lak na nehty je takovou příjemnou třešničkou na závěr. Řekla bych, že celou kolekci skvěle doplňuje a k rtěnkám perfektně ladí.

 

Taky na podzim a přes zimu nosíte častěji výraznější rtěnky? Jaké barvy jsou vaše nej? A co na novou kolekci od Sothys říkáte? Děkuji za přečtení, mějte se krásně a těším sem dalšího článku, K.