RECENZE / Gabriella Salvete kolekce Italian Dream

0

Nejnovější kolekce značky Gabriella Salvete Italian Dream se svými odstíny skvěle hodí na nadcházející podzim. V limitce nechybí výrazné červené rtěnky, krásný bronzer ani teplé podzimní tóny očních stínů.

A co mohu prozradil už na začátku je to, že stejně jako v létě, i nyní má značka Gabriella Salvete velkou soutěž o krásné ceny. Vyhrát můžete balíček kosmetiky, luxusní večeři nebo třeba dárkovou kartu do obchodu Calzedonia. Pro více informací stačí sledovat Instagram Gabriella Salvete. Tentokrát mám pro vás soutěž i u mě na profilu, tak mrkněte 🙂 Vyhrát můžete celou kolekci.

Italian Dream Krémové rtěnky

Začnu tím, co mě zaujalo nejvíc a tím jsou krémové rtěnky s matným efektem. Nádherně pigmentované, syté a moc příjemné na rtech. Já jsem si nejvíc oblíbila červený odstín 5, který je malinko do oranžova. Odstín 4 je také nádherný. Červená, jen s kapkou růžové, takže je vhodná spíše pro studený podtón pleti. Odstín 1 je vyloženě můj, taková přirozená růžová, která se hodí k většině líčení a je super pro klasický denní make-up po celý rok.

Jediné, co není můj šálek kávy je odstín 2. Je to hodně hodně studená růžová, která je až do fialova a bude slušet vyloženě studeným typům. Já jsem pravý opak a proto mi bohužel nesedí.

Italian Dream Konturovací tužky na rty

Pokud používáte výraznější rtěnky, asi mi dáte za pravdu, že před samotným nanášením je lepší rty obkreslit konturovací tužkou. Nejen, že rtěnka na rtech díky tomu déle vydrží, ale je také nanesena precizněji. S konturovací tužkou můžete také malinko upravit tvar rtů. Já třeba jemně zvětšuji horní ret, protože je o dost menší, než ten spodní. Určitě je ale důležité to nepřehnat a vše dělat velice přirozeně. Nikdo z nás nechce, aby bylo přetažení viditelné na první dojem, proto určitě platí držet se pravidla všeho s mírou…

Konturovací tužky jsou ve stejných odstínech jako rtěnky. Krásně se s nimi pracuje, protože jsou měkké a velice slušně pigmentované. Na tužku tedy není potřeba vůbec tlačit. Jsou obohacené o organický kokosový olej a vitamín E, takže zabraňují vysušování rtů, chrání je a předchází předčasnému stárnutí jemné pokožky rtů.

Italian Dream DUO bronzeru a rozjasňovače

Bronzer je svým odstínem ideální na prodloužení opálení z léta. Není do oranžova, nedělá fleky a je pigmentovaný tak akorát, takže to s ním nepřeženete. Je matný, proto ho můžete použít jako konturovací pudr nebo bronzer a případně také na oči. Rozjasňovač je jemný, ale viditelný, efektem bude vhodný jak pro pleť suchou, tak mastnou.

Italian Dream Oboustranná tužka na oči

Podobná černo-hnědá tužka by neměla chybět v žádné kosmetické sbírce. Černá klasika je ideální jak na vnitřní vodní linku, tak jako základ pro kouřové líčení. Druhá, bronzová strana, bude ideální pro světlejší typy a na celé pohyblivé víčko, místo očních stínů. Tužky jsou skvěle pigmentované a měkké, kreslí se s nimi velice jednoduše a rozmazat se dají krásně tužkovým štětcem.

Italian Dream Paletka očních stínů

Paletka v sobě ukrývá 8 očních stínů a také bronzer a rozjasňovač. Bronzer a rozjasňovač je stejný, jako ve výše zmiňovaném duu. Oční stíny jsou matné, lesklé i metalické a vzhledem ke skladbě odstínů naprosto ideální na podzim. Modrá barvička celou paletku příjemně oživuje a se stíny vytvoříte denní i večerní líčení. A bronzer a rozjasňovač z paletky můžete v pohodě použít i na oči 🙂 Stíny jsou skvěle pigmentované a na víčku drží. Za mě super!

Gabriella salivate Italian DreamItalian Dream Řasenka

Řasenka má klasický přírodní kartáček, je objemová a velikost kartáčku se mi zdá tak akorát. Proto si myslím, že bude vyhovovat většině tvarům a velikostem oka. Značka Gabriella Salvete řasenky umí a ani toto není výjimka. Řasy jsou výrazné a natočené a vedle toho obsahuje řasenka ricinový olej a výtažek z heřmánku, takže o řasy mimo jiné pečuje. Neobtiskává se, neopadává a drží bez velkých problémů celý den.

Mě z celé kolekce zaujaly především rtěnky, konturky a paletka. Tentokrát se mi Gabriella trefila skvěle do vkusu odstíny i skladbou produktů, proto pro mě tohle testování bylo vyloženě za odměnu.

Kolekce je dostupná exkluzivně v drogériích DM od 9.9. do 10.11., tak dlouho neotálejte! Co zaujalo z limitky nejvíce vás? A jak se vám líbí barvičky? Mějte se hezky a těším se zase brzy, K.