Představení paletky Makeup Revolution by Petra

0

O paletce Makeup Revolution by Petra mluví poslední měsíc celý internet, takže nejspíš nebudu první ani poslední, kdo o ní bude psát. Doma jí mám už od 7.9., tedy od té doby, kdy se v pražském The Senses představovala. Měla jsem tu čest (a ano, budu psát čest, protože to pro mě čest byla) abych u představení paletky byla osobně. A úpřímně? Skladba stínů mě mile překvapila.

Nalijme si čistého vína. Nemám potřebu si dělat u Petry dobře. Nechci (a nemusím!) nic přikrášlovat ani přibarvovat. Petru jsem objevila na začátku jejího blogování/vlogování a tehdy jsem jí sledovala čistě ze zvědavosti. Musím ale uznat, že i díky ní jsem se naučila líčit. Říkejte si co chcete, v České Republice je jednou z nejlepších blogerek, co se kvality videí týče, a dodnes obdivuju její nasvícení videí a to, jak dokáže před kamerou vystupovat. Do kauz, které proběhli nevidím, neřeším je a ani mě nezajímá, na které straně je pravda. Sleduju Petru proto, že má velký přehled a z osobního hlediska jí nemám potřebu hodnotit. Nicméně na akcích, kde jsem jí potkala působí mile, skromě a zbytečně na sebe nepoutala pozornost, jako jiné „hvězdičky“.

makeup revolution by petra

Pozvání na akci značkou Makeup Revolution mě moc potěšilo. Ani mě nenapadlo, že bych na představení mohla být a ono se mi poštěstilo. Čekala jsem paletku plnou studených odstínů, protože Petra má výrazně studený podtón pleti a často používá právě studenější paletu barev a odstínů.

Paletka očních stínů Revolution by Petra je nakonec plná studených odstínů i teplých, což je super. Líbí se mi i nápad vynechat zrcátko a místo toho prostor doplnit stíny. Já zrcátko používám jen tehdy, když se líčím v autě a to je maximálně jednou do měsíce. Více barev tedy oceňuji.

Recenzi paletky si ale nechám do jiného článku, poznatků mám totiž víc než dost. Akce se konala na Andělu a já nakonec vyrazila spolu s Honzou. Vždycky mi totiž podobné akce nafotí o 200% líp než já a k téhle příležitosti se to tak něják hodilo.

Petře to moc slušelo. Je hodně hubeňouká, takže i já (se svými 48 kilo) jsem vedle ní vypadala tak něják oplácaně 😀 I makeup, který měla byl krásný. Oproti mému byl hodně výrazný, což mě opět inspirovalo k tomu, abych se nebála tmavých barev a přidávala jich více. Ještě před samotným přestavením jsme si mohli prohlídnout kosmetiku Makeup Revolution. Doufala jsem, že vyzkouším i novinky z kolekce Revolution Pro, ty jsem ale na místě neviděla. Nejsem si jistá, jestli je tato řada dostupná i v drogériích nebo jen online. Holt jsem odsouzená k tomu si produkty objednat online 😀 Moc se mi líbily paletky rozjasňovačů, pigmentace byla super.

makeup revolution by petra

makeup revolution by petra

makeup revolution by petra

Na akci mluvil i spoluzakladatel značky Adam Minto, což bylo příjemné překvapení. Na internetu jsem četla, že Petra je jednou z osmi zahraničních influencerů, kteří se značkou spolupracují, což je tedy vážně obrovská pocta a úspěch.

Jsem na Petru pyšná, tohle je obrovský krok a skvělá příležitost, po které by podle mého skočila s radostí každá beauty nadšenkyně. A i na ní bylo vidět, že je ze spolupráce upřímně nadšená.

No a co si o samotné paletce myslím? Recenzi vám sepíši brzy, ale za 359 korun je to velmi povedená paletka. Moc děkuji zastoupení Makeup Revolution za pozvání a Petře přeji hodně úspěchů v blogerské kariéře 🙂 Karolína