Novinky Fenty Beauty – Rozjasňovač Diamond Bomb All-Over Diamond Veil a lesk na rty Gloss Bomb Universal Lip Luminizer

0

Když přišla značka Fenty Beauty do Prahy, myslela jsem si, že to nejdůležitější už jsem od Rihanny vyzkoušela a nic dalšího nepotřebuji. Mám doma podkladovou bázi, make-up i rozjasňovač, takže jsem šla do parfumérky spíš na kukandu. Nakonec jsem ale neodolala nejnovější diamantové kolekci a odnesla jsem si lesk na rty a rozjaňovač.

Paradoxně jsem nejprve koukala po úplně jiných produktech a do stříbrného rozjasňovače sáhla až nakonec. Jeho textura a efekt mě nadchl natolik, že i já s výrazně teplým podtónem jsem si ho odnesla domů.

Rozjasňovač Diamond Bomb All-Over Diamond Veil (How Many Carats?!)

S tímto kouskem budete zářit opravdu jako diamant. Rozjasňovač je složený z malinkatých třpytek, které na pleti působí až mokrým efektem, což se mi moc líbí. Je hodně výrazný a má velmi specifickou texturu. Když jsem do něj sáhla poprvé, koukala jsem na to s otevřenou pusou. Je hodně těžké ji popsat, ale oficiálně se mluví o gelovo-pudrové textuře, s čímž musím souhlasit. Podobný rozjasňovač (jak odstínem tak texturou) jsem ještě nikdy neviděla. Na pleti je lehounký, vydrží a vytvoří wow efekt.

[box type=“warning“] Více o kosmetice Fenty Beauty se můžete dočíst ve článku OTESTOVÁNO.[/box]

I když se v líčení držím poměrně při zemi, rozjasňovačů se nebojím a klidně sáhnu po výraznějším. Kupodivu i na mě vypadají stříbrno-bílé třpytky hezky a rozjasňovač jsem si moc oblíbila.

Krásné je i růžové balení a samotná papírová krabička. Za mě je to jeden z nejpovedenějších kousků Rihanniny kosmetiky. Cena rozjasňovače je 960 Kč.

Makeup Revolution By Petra

Lesk na rty Gloss Bomb Universal Lip Luminizer

Lesky na rty nosím jen vyjímečně. Používám je moc ráda při líčení ostatních. Ono i malé množství na středu rtů umí divy a rty vám přifoukne. Krásně to pak vypadá nejen v reálu, ale i na fotkách nebo na kameře. Lesk jsem si vybrala v odstínu Diamond Milk, ale hodně jsem váhala, jestli nevzít růžovou barvu. Nakonec nelituji.

Balení je opět luxusní. Růžová barva se mi líbí a to že je lesk robustnější mi vůbec nevadí. Aspoň ho rychleji najdu v kabelce. Má obrovská aplikátor, takže pokud si potrpíte na detaily, sáhněte raději po štětečku na rty. Nanést se ale dá hezky i se samotným aplikátorem.

fenty beauty Diamond Milk

Lesk voní skladce, ale na rtech vůni vůbec necítíte, což je pro mě určitě plus. Mám ráda když kosmetika zavoní po otevření, ale na pleti už jí pak cítit nechci. Lesk obsahuje malinkaté stříbrné, bílé a možná až namodralé třpytečky a na rtech vůbec nelepí. Texturou bych ho přirovala k olejíčku na rty od Clarins, výživu od lesku ale nečekejte. Nejraději ho nosím jako top coat na rtěnce, ale vypadá krásně i na nahých rtech.

VLEVO: rozjasňovač How Many Carats?! VPRAVO: lesk na rty v odstínu Diamond Milk

Pokud bych tedy měla porovnat mojí leskovou sbírku, určitě bych lesk od Fenty řadila k těm lepším. Mám lesky hlavně od Mac a Bobbi Brown a Fenty lepí ze všech nejmíň. Texturou mi je hodně příjemný, takže za 430 Kč skvělý kousek!

fenty beauty Diamond Milk

Upřímně? Z diamantové kolekce jsem nadšená a rozjasňovač How Many Carats?! je za mě určitě odstínově lepší než proslulý odstín Trophy Wife.

Co vy a Fenty Beauty? Sephora před pár dny představila i nové od stíny tekutých rtěnek Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color, na které si brousím zuby. Zaujala vás Rihannina značka? Dejte mi vědět, K.

fenty beauty Diamond Milk