Presstrip s Garnierem

3

Konečně můžu zasednout k notebooku, otevřít si blog a nemyslet na to, že bych se raději měla učit. A protože jsem si během učení na státnice udělala dva dny pauzu, dnes se s Vámi podělím o velký výlet s Garnierem. Byli jsme totiž až v Beskydech.

Shrnula bych to jednoduše. Víkend plný nové kosmetiky, útulného wellness a dokonalého  jídla. Byla to bomba a pokud takhle vypadají všechny presstripy, musí to být ráj pro tělo a duši. Co všechno jsem zažila?

Náš cíl byl jasný. Velké Karlovice a Grandhotel Tatra. K obědu nás v hotelu čekala tomatová poléva, krémové rizoto s dýní i tiramisu. Po jídle jsme se ubytovali a vyrazily do wellnes. Ubytovaná jsem byla úplnou náhodou s Markétkou Venenou a společnost nám dělala i Táňa z blogu beautybytana.cz.

V sobotu nás po relaxování čekala už jen večeře a klid. Po tom učícím se maratonu jsem to potřebovala jako sůl. A dokonce jsem ani nemyslela na školu. Ono to v blízkosti beauty blogerek moc nejde. Kosmetika je jedno velké téma. Nojono, ryba ve vodě.

 

V neděli ráno jsem si užila masáž zad a po obědě na nás čekala kosmetika, kvůli které jsme do Karlovic jeli.  Byla nám představena nová vlasová kosmetika Botanic Therapy. Kosmetika obsahuje hned sedm řad a produkt na míru v ní najdeme skoro všechny (včetně pánů).

Zelený čaj, brusinky, ricinový olej nebo mandle. Přírodních složek najdeme v Botanic Therapy hned několik.

Které řady, produkty a přírodní složky mě zaujaly?

Ricinový olej a mandle není jen název složek, které řada obsahuje. Je to i název samotných produktů. Řada je zaměřená na vlasy oslabené a s tendecí vypadávat. Ricinový olej vlasy posiluje a mandle vyživují oslabené vlasy. Tato řada bude v prodeji od března. Zbytek produktů najdete v drogériích už dnes a ceny se pohybují okolo 100 Kč.

Pro normální až suché vlasy je určená žlutá řada s arganovým olejem a kamélií. O arganovém oleji už jsem toho slyšela hodně. V kosmetice je často používaní. Vlasům slibuje výživu a regeneraci. Extrakt z kamélie dodá lesk a pružnost a vlasy chrání.

A v Garnieru mysleli i na naše drahé polovičky. (Nejen) pro pány jsou produkty se zeleným čajem, eukalyptem a citrónem. Primárně je určená na mastné vlasy a díky vůni citrusu by měl šampón i osvěžovat. Vůně je božská, co vám budu povídat.

Pečující kosmetika Botanic Therapy voní jemně a moc příjemně. Neumím říct, který ze šampónů mi voní nejvíc, ale jsou to všechno moc příjemné parfemace.

Všechny řady a jejich šampóny jsem dostala na otestování. Zelený čaj dám vyzkoušet Honzíkovi, často totiž volí šampon s tea tree extraktem, který vlasovou pokožku chladí. Uvidíme, jestli bude citrus fungovat podobně. Některé šampóny otestuji já, mamka a ségra a nezapomenu ani na vás.

Některé řady obsahují i doplňkové produkty, jako je krémová péče nebo lesk dodávající lesk.

Součástí představení produktů byl i workshop s ingrediencemi, které řada Botanic Therapy obsahuje. Asi o mě víte, že ráda vyrábím, takže to pro mě byl ideálně strávený čas. Vyrobila jsem si arganový olej s levandulovou esencí, balistiku do koupele, balzám na rty s kokosovým olejem a medem i bylinkový olivový olej.

 

Moc děkuji L’orealu za pozvání, užila jsem si to maximum!

Víkend plný kafíček, drinků a dobrot si nechám líbit častěji. A jeden takový mě čeká už v únoru s Honzou. Co na Botanic Therapy říkáte? Která řada je určená pro vaše vlasy?

P.S. ty státnice jsem dnes udělala. Huráááá!! K.

3 KOMENTÁŘE

  1. Ty naše momentky jsou skvělý! 😀

    Jinak já budu zkoušet především řadu s ricinovým olejem a mandlemi!

Comments are closed.