RECENZE: Dermacol Aroma Ritual krém na ruce Belgická čokoláda

0

Řadu Aroma Ritual od Dermacolu určitě znáte. Sprchové gely, krémy a  neposlední řadě peelingy, které mě moc lákají. Měla jsem od nich několik sprchových gelů. Melounový byl skvělý, ale Irská káva už tak skvělá nebyla, protože to není vůně, kterou bych milovala. A teď na mě v košíčku čeká i vůně třešní, tak se těším, až na ní dojde řada, myslím si, že na jaro bude skvělá. Každopádně jsem se zaradovala, když jsem v časopise Žena a život viděla dárek právě z této řady. Sice s vůní belgická čokoláda (takové vůně, jak už jsem řekla, moc nemusím), ale proč ho nezkusit, že? Jaký je tedy Aroma Ritual krém na ruce?

Vůně a balení

Balení je dělané přímo pro časopis a vypadá naprosto stylově a má 100 ml, takže ideální do kabelky. Když jsem ale ke krému přičichla, ucítila jsem hodně chemický pomeranč a čokoládu skoro žádnou. Co se týče hydratace, nejsem nadšená. Raději sáhnu po kokosovém oleji, po krému na ruce od Yves Rocher, nebo L’occitane, kde mám výsledek zaručený. S tímto krémem si ruce namažu 2x za sebou a hydratace skoro žádná. A proto jsem zkusila krém používat na nohy. Mazala jsem nohy 3x za sebou a kdybych nohy nenamazala, výsledek by byl skoro stejný. Já jsem bohužel hodně zklamaná jak vůní, tak hydratací.

Abych jen nekritizovala, krém skoro nelepí a rychle se vstřebává a ruce jsou pak hladší, než předtím, ale já už si ho znovu nekoupím. Na pokožce ta vůně není tak chemická a výrazná, ale mě bohužel nesedla.

Kterou vůni od Aroma Ritual máte nejraději? Já asi meloun a třešeň. K.


DERMACOL aromaritual
DERMACOL aromaritual