RECENZE: Freedom PRO BLUSH Palette Pink and Baked

2

Doufám, že máte fajn pondělí, dnes mám pro Vás recenzi na paletku tvářenek PRO BLUSH Pink and Baked od značky Freedom, kterou pro Vás už delší dobu testuji. Jak už jsem psala, jejich paletku očních stínů jsem si moc oblíbila a tvářenky jsou také skvěle pigmentované, až mě to zaskočilo. A proto jsem se s nimi ještě úplně nenaučila pracovat.

Tvářenky a bledá pleť

Mám hodně světlou pleť, tvářenky používám jemné, světlé a méně pigmentované, protože s výraznými pak vypadám jako Marfuška z Mrazíka a tak jsem ze začátku paletku moc nepoužívala. Jelikož má ale zajímavé a netradiční barvičky, nedalo mi to. Barvy jsou pigmentované opravdu hodně, takže musím souhlasit s tím, že je v tomto ohledu profesionální. Pokud máte tmavší pleť a nejste světlé, jako já a nebojíte se barviček, paletka se Vám budu líbit hned od začátku.

_DSC5067

Když líčím mojí maminku, nebo ségru, většina bronzerů a právě tvářenek jsou na ně tak světlé, že skoro nejsou vidět a tak si myslím, že tyhle barvičky jsou přesně pro ně. Jak už jsem řekla, musí se s nimi velmi opatrně a štětec důkladně oklepat. Odstíny jsou netradiční, takže můžete zkoušet, zkoušet a zkoušet.

_DSC5068

_DSC5069

Cena a kvalita

Za osm barviček dáte 299 Kč, což je skvělá cena třeba tehdy, pokud nevíte, kterou tvářenku si pořídit a který odstín Vám bude slušet. Má i jeden rozjasňovač, který oceňuji hlavně na léto, kdy chci zvýraznit opálení.

_DSC5070

Balení je moc hezké, jednoduché a kvalitní (příjde mi i kvalitnější, než u paletky stínů od značky Freedom). Každý víkend cestujeme a balení drží.

_DSC5072

Poskládání paletky

V paletce najdete výraznější i jemnější odstíny, ale i ty jemné jsou na mě až moc pigmentované (možná je to tím, že jsem zvyklá na tvářenky s menší pigmentací, jako je třeba Jordana, kde vím, že to nepřeženu). Ty výraznější si představuji jako ideální barvy na focení, nebo extravagantní líčení – to by tvářenka splnila na 1000% svojí funkci a rozhodně by nezklamala. A jeden odstín je opravdu hodně výrazný, a připadá mi jako neonový růžový fix.

_DSC5073

 Výdrž a verdikt

Co se týče výdrže, nemám s ní problém a vydrží podobně, jako tvářenky od Sleeku, nebo Milani.  Pokud hledáte výraznější tvářenky, a nejste světlé, jako já, koukněte po ní. Já se těším na léto, až se opálím, abych se těch odstínů nemusela bát a mohla je ukázat v celé jejich kráse. V tuhle chvíli jsem z odstínů rozpačitá a raději sáhnu po jemnějších tónech, protože mám teď hodně světlou pleť a i většina make-upů, které doma mám mi nesedí, protože jsou tmavší, než moje pleť.

Mějte se hezky, K.

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.