RECENZE / Gabriella Salvete limitovaná kolekce Cocktails

0

Gabriella Salvete Cocktais

Letní kolekce Cocktails značky Gabriella Salvete je plná šťavnatých barev a hravé a voňavé kosmetiky. Zaujme na první pohled, a proto jsem na tuhle letní spolupráci kývla prakticky okamžitě. Vyzkoušela jsem celou kolekci a tentokrát mám pro vás nejen recenzi, ale také tip na skvělou soutěž o krásné ceny.

V létě preferuji kosmetiku s lehčí texturou a líčení, které vydrží, což kolekce Cocktails rozhodně splňuje. Voděodolná řasenka drží i ve vodě, bronzer zvýrazní opálení a lesky voní po malinách.

Gabriella Salvete bronzer z kolekce Cocktails

Bronzery i pudry Gabriella Salvete umí a tento není výjimkou. Odstín bronzeru je střední a teď, když jsem malinko opálená, mi sedí krásně. Navíc opálení hezky a přirozeně zvýrazní. To, že je přirozený je podle mého velmi důležité. Nejde to s ním jednoduše přehnat, snadno se vystínuje do ztracena, nedělá fleky a nevzhledné čáry, a pokud je potřeba, dá se navrstvit. Navíc je svým složením odolný vůči potu, což se v létě rozhodně hodí.

Jen se mi zdá, že odstín je na fotkách dost zkreslený. Vypadá sice trochu do oranžova, na pleti ale působí spíš neutrálním dojmem.

Gabriella Salvete laky na nehty z kolekce Cocktails

Laky na nehty značky GS miluju a myslím si, že jde o jedny z nejlepších laků z drogérie. Drží, mají skvělý krytí a stojí pár korun. Kolekce Cocktails má laky na nehty hned v 5 odstínech. Barvičky jsou inspirované letními koktejly. Margarita, Cuba Libre, Blue Lagoon, Pink Lady nebo Mimosa. Mě nejvíce zaujal holografický růžovo-modrý odstín, který jsem vyzkoušela jako první. Na léto se mi ale líbí i ostatní barvičky. Se štětečkem se pracuje jednoduše, lak je nanesený rychle a bohatě stačí dvě vrstvy. Když není čas, vypadá dobře i jedna. Oceňuji i konzistenci, není moc tekutá ani tuhá, takže se lak nanášení jednoduše. Na zaschnutí se nemusí čekat dlouho a výdrž je taky super. I po týdnu je lak v pohodě nositelný. A to se mi moc často nestává.

Vedle laků obsahuje kolekce i nálepky na nehty. Meloun, plameňák nebo třeba kokos je přesně to, co se hodí k moři nebo na dovolenou plnou sluníčka. Určitě je to fajn ozvláštnění třeba na párty nebo narozeninovou oslavu. Písek a časté koupání ale bohužel nevydrží a je důležité je přetřít nadlakem.

Gabriella Salvete voděodolná řasenka Panoramico z kolekce Cocktails

Ani objemová řasenka Panoramico mě nezklamala. Drží, je voděodolná, neobtiskovává se, ani neopadává a řasy zvýrazní a prodlouží. Má klasický malinko zúžený kartáček, který je super i na spodní řasy. Pokud používám méně líčení, nemám ráda přehnaně zvýrazněné řasy a preferuji přirozenost. Nelíbí se mi, když řasy odpoutají pozornost od zbytku líčení, což řasenka Panoramico nedělá, takže za mě ideál.

Gabriella Salvete oční stíny z kolekce Cocktails

Oční stíny jsou v kolekci Cocktails celkem 3. I přes to, že nemám ráda studené barvy, v kolekci jsem si našla svého oblíbence. Růžový odstín 01 vypadá skvěle na celém očním víčku i samostatně, ráda jsem ho ale kombinovala i spolu s bronzem. Tmavý odstín 03 je fajn na zvýraznění líčení do vnějšího koutku. Namodralý odstín jsem vzhledem k tomu, že mám zelené oči, používala nejméně. Věřím ale, že na hnědých očích vypadá krásně a oči prokouknou.

 

Kolekce Gabriella Salvete Cocktails je dostupná v DM drogerii v ČR od 15.7. 2021 – 8.9. 2021

Gabriella Salvete lesky na rty z kolekce Cocktails

Lesky na rty jsou za mě na léto ideál, takže mi ani nevadí, že jsem v kolekci nenašla rtěnky. V kolekci jsou hned 4, v poměrně odvážných odstínech, takže můžete hádat, jakou barvu jsem si oblíbila nejvíce… Tu nejsvětější 01 Peach Daiquiry, ale moc krásný je i odstín 03 Raspberry Dream. Lesky jsou lehoučké, příjemné, krásně pigmentované a nejsou ulepené. A co mě baví nejvíc je na malinová vůně.

 

Na fotkách můžete vidět i kosmetickou taštičku, kterou můžete využít na kosmetiku nebo třeba na mokré plavky po koupání. Super všestranný kousek!

Kolekci Cocktails jsem testovala i z toho důvodu, že Gabriella Salvete má spolu s limitkou velkou letní soutěž, která probíhá až do září. Výhry jsou nádherné, můžete vyhrát den s fotografem, vizážistkou, získat kosmetiku nebo strávit noc na zámku. Stačí novou kolekci prozkoumat, napsat pod soutěžní fotku, co vás z ní zaujalo a sledovat profil @gabriellasalvete na Instagramu nebo Facebooku. Více informací o soutěži najdete tady.

Co na kosmetiku z kolekce Cocktails říkáte? Zaujala vás? Napište mi do komentářů nebo na Instagram a nezapomeňte se zapojit do soutěže 🙂 Mějte se hezky, K.