RECENZE: Hydratační rtěnka ROUGE COCO v odstínu 40 Charme od Chanel

0
Dnes tu mám recenzi luxusnější kosmetiky, je to rtěnka od Chanel z kolekce Rouge COCO, v odstínu 40 Charme. Je to moc hezká růžová barva, kterou jsem si zamilovala hned na první pohled. Barva odpovídá barvě na fotografii, je dobře pigmentovaná a stačí opravdu jen jeden tah a rtěnka je dobře viditelná.

Balení a hydratace Rouge Coco Chanel rtěnky

Rtěnka má velmi hezké balení (přiznám se, že lepší jsem nikdy neviděla), je vidět, že si na tom dali výrobci záležet, protože obal je pevný a v černo-zlaté variantě a to oceňuji. Rtěnka je hydratační a musím říct, že je opravdu dobře hydratuje a na rtech je moc příjemná. Nelepí a nezalézá do vrásek. Rtěnka voní velice příjemně – jemně a málo, nenávidím rtěnky, které voní, protože vůně mi po delší době začíná dost vadit.

Cena vs kvalita

Teď ale k té méně příjemné věci – ceně. Ta se pohybuje okolo 900 Kč za jedno balení, což má 3,5 gramů. Je jasné, že ne každá si může takovou rtěnku pořídit.  Rozhodně jsem také toho názoru, že zde si připlácíme hlavně na značce. Já jsem jí dostala k Vánocům od přítele a udělal mi tím opravdu radost (i když jsem ze začátku žádnou takovou drahou rtěnku nechtěla). Myslím si, že je dobré mít ve své kosmetické taštičce alespoň jednu kvalitní a dražší věc (rozhodně netvrdím, že levné věci nejsou kvalitní) – tak proč ne zrovna rtěnku, která Vám dokonale sedne odstínem a obstojně vydrží na rtech i několik hodin?
A navíc (jak mohu potvrdit) pozvedne sebevědomí? Časem bych si chtěla pořídit další rtěnku, zalíbila se mi jedna v nude odstínu, tak uvidíme, jestli ve své sbírce najde tato rtěnka ještě časem kamarádku. Já osobně bych jí určitě doporučila, používám jí moc ráda. Co si myslíte vy o drazších rtěnkách? Zkoušeli jste nějákou, která stála, či naopak nestála za to? Hezký večer, Karolína