Bez čeho se v zimě neobejdu? Zimní oblíbenci 2014

0
Dnes tu mám článek, který by mohl pomoct i některým z vás. Bez čeho se v zimě neobejdu, ať už z kosmetiky, nebo péče? Zajímají vás zimní oblíbenci?

V zimě je potřeba pokožku i pleť dostatečně hydratovat a to zejména tehdy, když máte suchou pleť – bohužel je tohle i můj problém. Proto se v zimě neobejdu bez kvalitního tělového mléka a krému na obličej. Krém na obličej by měl být hutnější a více hydratační, než v létě, ale jelikož mám problémy s výběrem krému, používám stále ten stejný a to mandlový krém od Ryoru.
Také jsem vyzkoušela krém od Eucerinu, který mi taky vyhovoval, protože byl pro citlivou pleť a zmírňoval zčervenání pleti. Jediné, co mi na krému vadilo bylo, že hrozně pálil v očích, ten od Ryoru je výborný v tom, že nepálí.

Jak bojuji s ekzémem?

V zimě moje pleť trpí více na ekzémy, protože studený vítr je dost agresivní, pro tento případ mám doma SOS mastičku od mojí doktorky, která sice hrozně pálí, ale pomáhá (díky bohu, že jsou prášky proti svědění, jinak bych se v noci asi uškrábala).
Na tělo používám krém pro dětskou pokožku od značky Bebe, a je skvělý. Moc hezky voní a dobře hydratuje. Co se týče těla a hydratace, mohla bych doporučit i tělové mléka do sprchy (Nivea, Balea), protože podle mě je tohle super produkt, protože opravdu hezky hydratuje i bez dalšího mazání. V zimě také nezapomínejte na hydrataci nohou, protože v zimě více praská kůže.
Na ruce používám krém od Yves Rocher z vánoční limitované edice. Když přejdu o krok dál, jsem u dekorativní kosmetiky. U očních stínů vítězí modrá barva, protože modrá prostě k zimě patří, také je pro mě dost obtížné najít make-up s dobrým odstínem, i ten nejsvětlejší se mi zdá do oranžova, ale naštěstí jsem si v létě pořídila make-up, který byl moc světlý, za to teď se mi výborně hodí. Pod make-up používám vždy bázi. Bez kvalitního balzámu na rty nedám také ani ránu, teď používám ten od Blistexu, který výborně hydratuje a sladce chutná. Nejlepší balzám na světě! Přes zimu by se moc neměl používat bronzer, protože nepůsobí přirozeně, proto raději sáhnětepo výraznější tvářence a vyhrajte si s líčením. A jako poslední je parfém. K vánocům jsem od přítele dostala parfém od Gucci Envy me a jiný teď nepoužívám, je úžasný.

Tak to by bylo shrnutí toho, bez čeho se v zimě neobejdu já. Jak jste na tom vy? Hezký zbytek víkendu, K.
bez čeho se v zimě neobejdu
bez čeho se v zimě neobejdu