RECENZE / Suchý šampon Magic Shampoo Sweet Fusion od L’Oréal Paris

0

Používání suchých šamponů se snažím omezit na minimum, ale když je krize, sem tam ho použiju. Sucháče totiž zůstavají ve vlasech i po umytí a tak vlas obalují stejně jako třeba silikony. V případě, že suché šampony používáte, je důležité mýt si hlavu klasickým šamponem 2x a také používat čistící vlasové peelingy. A když už sucháč použijete, s mytím neotálejte a vlasy umyjte tentýž nebo následující den. Nejraději mám suché šampony od Batiste, ale do rukou se mi dostávají i jiné. Naposledy jsem testovala suchý šampon Magic Shampoo od L’Oréal Paris ve variantě Sweet Fusion. S řadou Magic Shampoo už zkušenosti mám, v minulosti jsem zkoušela zelenou Vegetal Boost a modrou variantu Fresh Crush. Šampony nebyly špatné (psala jsem vám o nich třeba v tomto článku), Batiste ale nepředčily. Suchý šampon s růžovou pivoňkou mě ale bohužel nemile překvapil.

Magic Shampoo L'Oréal Paris

Dejte pozor už při výběru!

Zatímco zelený Vegetal Boost a modrý šampon Fresh Crush jsem si s menšími výtkami oblíbila, růžová lahvička Sweet Fusion mě zklamala na plné čáře. Vegetal Boost ani Fresh Crush ve vlasech nezanechávaly bílé stopy, což byla velká výhoda. Sweet Fusion ale bílé stopy zanechává a to ve velké míře, což mi příjde jako velký přešlap, vzhledem k tomu, že šampony slibují, že ve vlasech nebudou vidět. Slovíčko „invisible“ je tedy u růžového šamponu dost zcestné. Šampon navíc na vlasech zanechá nepříjemný pudrový povlak, který nejde vyčesat a neporadí si ani s mastnotou. Za pár minut vypadají vlasy stejně, ne-li hůř, jako před nanesením.

 

Nerozumím tomu, jak mohou být šampony ze stejné řady tak rozdílné. Je možné, že každý šampon je určený na jiný typ vlasů a proto mi Sweet Fusion nesedí. Za mě bohužel zklamání a pokud budu mít možnost, příště sáhnu raději po suchých šamponech od Batiste. Co vy? Používáte suché šampony? Napište mi do komentářů! K.