RECEZE: Paletka Makeup Revolution by Petra

0

Krásný adventní víkend! Jak jste nejspíš zaznamenali, Makeup Revolution přišel na začátku září s paletkou by Petra, což je paletka, kterou MUP vydal ve spolupráci s českou blogerkou Petrou LovelyHair. Já jsem byla dokonce na večírku, kde se paletka představovala, takže jí testuji už docela dlouho. A pokud byste chtěli paletku vyzkoušet i vy, na konci článku si o ní můžete i zasoutěžit 🙂

Makeup Revoluion by Petra má bytelný plastový obal a díky tomu, že nemá zrcátko v ní najdete 36 stínů. Vzhledem k tomu, že je paletka tenká a obsahuje širokou škálu odstínů je ideální i na cesty, o čemž jsem se několikrát přesvědčila. Design paletky i samotného balení se podle mě povedl. Papírová krabička je mramorová a paletka černá s rosegold nápisem, což se jen tak neokouká.

makeup revolution by petra

makeup revolution by petra

Oblíbené vs neoblíbené odstíny

Vnitřek paletky je rozmanitý. Najdete v ní řadu přirozenější teplých i studených odstínů i barvy, se kterými se můžete při líčení vyřadit. Makeup Revolution ani tentokrát nezklamal. Stíny jsou vzhledem k ceně a drogérkovému standartu velmi kvalitní a až na vyjímky se s nimi pracuje skvěle. Opravdu povedené jsou třpytivé odstíny a v paletce toho nechybí v podstatě nic. Já osobně bych tam uvítala ještě teplejší hnědou barvu na ztrácení, ale vystačila jsem si i s odstínem Get ready nebo Hashtag. Pokud máte studený podtón pleti, využijete na ztrácení i odstín Mousie. Oblíbila jsem si odstíny Best friends a Princesses dress. Největším favoritem je za mě odstín Golden Boy, což je krásný brozový odstín. Takové barvičky jsem ráda používala na mých začátcích líčení a od té doby jsem nemohla podobný odstín sehnat, takže jsem ráda, že ho konečně mám. Vypadá nádherně hlavně v kombinaci s fialovými odstíny.

Několik looků jsem zkoušela i s výraznější Snoby, I’m shock nebo s metalickou Drugstore queen. Protože nemám ráda černé looky, neuchvátil mě odstín Allblackeverythink. Žlutý Canary na můj vkus hodně práší.

[box type=“warning“]Jak se mi na eventu líbilo a jaké jsou moje první dojmy z paletky by Petra? Přečtěte si článek.[/box]

Vydrží stíny i bez báze?

Stíny jsem nosila s podkladovou bází a párkrát jsem to vyzkoušela i bez ní. Stíny držely dobře v obou případech, ale pokud chcete mít jistotu, že vám stíny vydrží celý den a rozbalí to v plné parádě, určitě jí použijte. Já jsem používala bázi Anti-Aging od Urban Decay. Se stíny se pracuje dobře, některé práší víc, než jsem zvyklá, ale není to nic, co by bylo závratné a kvůli čemu bych paletku nepoužívala. Pokud použijete dobré štětce (já mám směsici štětců od Zoeva, Bodyography, Real Techniques, MAC a Parisax), se stíny nebudete mít problém. Některé odstíny to dokonce nejlépa vybalí při nanášení prstem. Příkladem je třeba Queen B.

makeup revolution by petra

Cena paletky se pohybuje okolo 359 Kč, což je za 36 stínů krásná cena a vy si o paletku můžete i zasoutěžit na mém Instagramu, kde jsem jako @okmakeup_karolina. Pokud hledáte univezrální paletku, s líčením teprve začínáte a potřebujete dobrý základ, nebo prostě máte rádi Petru, investovaných peněz za paletku nebudete litovat. Dá s ní vykouzlit krásné denní i večerní líčení a vzhledem k množství odstínů si s ní vystačíte minimálněí několik měsíců.

Mějte krásný den, podívejte se na jedotlivé swatche odstínů a dejte mi vědět, jak se vám paletka by Petra líbí. Těším se u dalšího článku nebo videa, Karolína