Repliky na veletrhu World of beauty ??? Hrůza!

1

Jak jistě víte, o víkendu se v Letňanech konal veletrh World of beauty and spa a i já jsem tam zavítala. Byli jsme tam společně s přítelem a pořídila jsem si tam plno krásných věcí. Věděla jsem, co bych (+-) chtěla, takže jsme se tam zdrželi jen chvilku, protože nemám ráda davy lidí, kteří se tam cpou, aby náhodou ty nejlepší produkty nebyli vyprodané. Na podzim jsem byla na veletrhu v Holešovicích, kde je to zaměřené hlavně na modelování nehtů, takže tento veletrh se mi líbil o něco víc,..ALE! Mám tu jedno velké ale, protože to, co jsem tam viděla mě opravdu zklamalo. Jak si mohou dovolit prodávat na takové akci šátky, nebo peněženky álá Louis Vuitton nebo třeba Michael Kors? Myslím si, že tímto veletrh svojí úrovní hluboce klesá. Stejně tak, jako když tam prodejci nabízejí oblečení, které seženete na každé tržnici. Tento fakt mě velice zklamal, protože i v Holešovicích na Interbeauty jsem něco podobného viděla, ovšem repliky opravdu ne, to už je moc! A navíc jsme platili 150 kč za parkování auta, což také není málo, když jsme tam nebyli ani dvě hodiny.

Když tohle všechno hodím za hlavu, veletrh se mi líbil. Koupila jsem si tam zásobu svíček od Bomb cosmetics, které se mi poslední dobou zamlouvají o něco víc, než Yankee Candle, protože dnes jsem dopálila svíčku s vůní borůvky a jsem si jistá, že jsem vůni cítila jen na začátku a potom už vůbec. Mamka má bohužel stejný problém, tak nevím, kde může být chyba. Každopádně svíčky od Bomb Cosmetics mě nezklamaly, voní úžasně a vydrží poměrně dlouho (od podzimu mám dvě a z toho jen jednu vypálenou).

bomb cosmetics
bomb cosmetics
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics

Největší nával byl u stánku s kosmetikou Jordana a Milani. Koupila jsem si mnou osvědčené tvářenky od Jordany a mojí první rtěnku od Milani, na kterou jsem moc zvědavá. Co se tvářenek týče, od té doby, co jsem si Jordanu koupila na podzim na Interbeauty, jiné tvářenky prakticky nepoužívám. Stojí pár korun a jsou skvěle pigmentované, ale o tom v jiném článku.

Jordana Cosmetics
Jordana Cosmetics

U stánku se Sleek Make-up byl tentokrát poměrně klid, takže jsem měla tu možnost pořádně prozkoumat paletky a dvě si odnesla domů (jedna z toho je limitovaná edice) a moc se těším, až je vyzkouším. Osvědčila se mi také matná rtěnka od Sleeku, takže jsem tentokrát zvolila jemnější odstín, který vypadá krásně.

Sleek paletky + rtěnka
Sleek paletky + rtěnka

Také nás s přítelem zaujala přírodní houba na mytí z karibského moře, která je krásně měkká. A pořídila jsem si tam také pinzetu, kterou jsem doma postrádala.

Přírodní mořská houba z Karibiku
Přírodní mořská houba z Karibiku
Přírodní mořská houba z Karibiku
Přírodní mořská houba z Karibiku
Pinzeta
Pinzeta

A aby toho nebylo málo, v pátek jsem courala po Národní třídě a zavítala do mého oblíbeného obchůdku Domov a Styl, kde jsem si koupila poznámkový blog na ledničku a dózu s cupcake, které se mi skvěle hodí k mému cupcake z Nanu Nana. Bloček i dóza stáli dohromady necelých 100 Kč, takže jsem si udělala velikou radost. Tyrkysovou barvu, nebo mentolovou chcete li, jsem si v poslední době moc oblíbila.

Domov a styl
Domov a styl

Na ekzém teď testuji kosmetiku A-DERMA a s přítelem jsme nadšení, vyrážku příjemně zchladí a je moc příjemný. Recenze už brzy!

A-Derma tělové mléko na atopický ekzém
A-Derma tělové mléko na atopický ekzém

Tak to by bylo o tom, jak jsme byli na veletrhu a co jsem si v poslední době pořídila nového.

Co vy? Byli jste na World of beauty? Mějte se krásně, Karolína

Já u stánku s Jordana Cosmetics a Milani
Já u stánku s Jordana Cosmetics a Milani

1 komentář

Comments are closed.