RECENZE: Rtěnek Lasting Finish by Kate 15th Anniversary

10

Rtěnky s rose gold obaly od Rimmel mě nadchly hned na prvních fotkách, které jsem viděla. Balením. Celá kolekce je jakousi „oslavou“ 15ti leté spolupráce Rimmel a Kate Moss. A rtěnky jsou inspirovány právě Kate a stránkami její osobnosti.  A i já jsem je vyzkoušela.

Troufám si říct, že mají ten nejhezčí obal rtěnek z drogérie, protože rose gold barvy teď frčí a jsou „in“. A navíc jsou rtěnky neskutečně fotogenické, takže jsem u focení strávila víc času, než je zvykem. Mám je vystavené na toaletním stolečku a vypadají krásně. Balení je za mě tedy na jedničku.

Samotné rtěnky mají velmi hezké, a hlavně nositelné barvy. Několik rtěnek z kolekce Kate už doma mám, takže jsem více méně věděla, do čeho jdu a očekávání se mi vyplnilo. Rtěnky jsou hodně podobné předchozím kolekcím. Pigmentované, voňavé a hydratační. Dobře a lehce se nanáší. Já jsem si oblíbila hlavně nude barvičky. Odstín 54 Rock ‚N‘ Roll Nude jsem si oblíbila prakticky okamžitě a odstín 56 Boho Nude hned v po ní. Není to totiž barva, po které bych v obchodě sáhla a nikdy bych neřekla, že mi takové barva bude sedět. Je to zase něco trochu jiného a ta kapka hnědé se mi prostě líbí.

Vůně rtěnek mi u prvních rtěnek, které jsem od Kate měla moc neseděla. Teď už jse si na ní nejspíš zvykla a nevadí mi, ba naopak, celkem se mi líbí. A po nanesení na rty už vůni neucítíte.
rimmel kate rtěnky

Výraznější odstíny 51 Muse Red a 53 Retro Red nosím vždy s konturkou, čímž také prodloužím samotnou výdrž rtěnky. Tím, že jsou rtěnky hydratační a poměrně hodně krémové, nemůžete čekat celodenní výdrž. Vydrží krásné okolo 4 hodin. Konkrétní odstíny:
rimmel kate rtěnky

Přesně takovou barvu si představím, když někdo mluví o klasické červené barvě. Odstín 51.
rimmel kate rtěnky

Odstín 53 je za mě sice červený, ale s kapkou fialové barvy. Tahle rtěnka bude ideální na podzim, zimu a nebude vysušovat rty.

rimmel kate rtěnky

Láska na první vyzkoušení je odstín 54. Hodí se ke kouřovkám, i bláznivějšímu líčení. Sahám po ní velmi často. Je to taková neutrální nude barva s kapkou růžové. Přesně to, co mám ráda a myslím si, že to bude jeden z nejoblíbenějších odstínů.

rimmel kate rtěnky

A odstín 56, který mě mile překvapil. Rozhodně to není nudná barva, jak se na první poohled může zdát.

rimmel kate rtěnky  rimmel kate rtěnky  rimmel kate rtěnky

rimmel kate rtěnky

Rtěnky stojí 130 Kč a za mě jsou to fajn hydratační rtěnky, které mám ve své sbírce moc ráda. Spolu s rtěnkami vyšli i další produkty, ale o těch zase příště. Máte doma nějákou rtěnku z Kate kolekce? A líbí se Vám obaly? Mějte se krásně a užívejte poslední kousky léta lnými doušky, Vaše K.

rimmel kate rtěnky
rimmel kate rtěnky  rimmel kate rtěnky

 

10 KOMENTÁŘE

  1. Už jsem o této kolekci slyšela, ale zatím neviděla..ty obaly jsou úžasné! 🙂 A můj favorit je fialková, i když už dlouho sháním nude rtěnku, která bude vypadat přirozeně a hlavně podtrhne líčení. Takže možná i po „trojce“ sáhnu! Velmi hezká recenze! 🙂
    http://www.lifestylebirdie.com

  2. Ty obaly rtěnek jsou božské stejně jako jejich odstíny! Za mě rozhodně vede 53, na podzim opravdu ideální barva 🙂

  3. Ahoj,
    tenhle článek mi moc pomohl. RL mám moc ráda a o rtěnkách už začínám dost uvažovat. 🙂

  4. Mám taky 54 a k tomu i balzám na rty od Kate. Oblíbené kombo????????

  5. Já jsem si koupila odstín 54 a nosím ho teď skoro každý den. Nedám na něj dopustit a vydrží mi i celý den. 🙂

Comments are closed.