Sculpt Look Tutorial

7
Dnes se podíváme na první dojmy novinek od L’ Oréal Make-up designer Paris a vytvoříme SculptLook právě s těmito produkty. Dominantou toho líčení jsou výrazné oči a nude rty. Tak jdeme na to!
Makeup použíjeme make-up Infallible 24h. Já jsem použila světlejší odstín 120 Vanille. Tento make-up krásně kryje. A i přes to, že tak dobře kryje (řekla bych střední až dokonce vyšší krytí), působí přirozeně a krásně pleť rozjasní. A na pleti vydrží hezký celý den. Vidíte, jak je pleť krásně rozjasněná? Moje pleť je hodně suchá, takže rozjasnění vítám.

tutoriál look

tutoriál look

INFALIBLE MAKEUP

A vrháme se na konturování, které je v tomto looku základem. Ke konturování používám konturovací paletku Infallible Sculpt. Doporučila bych jí pro ty z Vás, které mají s líčením už nějáké zkušenosti. Chce to trochu zručnosti a praxe. Pokud s líčením teprve začínáte, bohatě Vám postačí nějáký konturovací pudr a světlý stín. Odstíny z paletky jsou ideální, nejsou moc oranžové, takže se nemusíte dát. Musíte s ní ale hodně opatrně, jinak bude výsledek vypadat nepřirozeně.
Co se týče samotného konturování, vycházejte z tvaru vašeho obličeje. Na internetu je hodně obrázků i návodů, jak kulatý, oválný, nebo srdíčkový obličej konturovat (tuším, že jsem o tom psala dokonce i článek, takže zapátrejte v historii). Základem je přijít na to, jaký tvar obličeje máte. Držte se také toho, že střed obličeje má zůstat světlý a tmavá mají být ty místa, která chceme schovat. Já mám velmi kulatý obličej, takže konturuji hlavně tváře. Mám ráda výrazné konturování a bez konturování si líčení nedokážu představit. Je to pro mě při líčení stejně tak nutné, jak když si ráno v koupelně čistím zuby. Prostě základ.

tutoriál look

sculpt

tutoriál look

Pokud na sobě nemáte rády třeba větší nos, nebo čelo, konturování si oblíbíte. A  není to tak težké, jak se na první pohled může zdát. Zkoušejte a zkoušejte. Nezapomeňte vše dokonale rozmazat. Začněte rozmazávat nejdříve světlejší barvy a potom až ty tmavé. Já místo štětce raději na rozmazávání používím navlhčenou houbičku. Je to s ní hotové raz, dva. Já jsem pudr pro tentokrát nepoužívala. Pokud použijete pudr, doporučuji ten transparentní. Konturování pak zůstane výraznější.

Jemná tvářenka

Tvářenku jsem zvolila v odstínu 101 Soft Sand Ambre, což je světlá meruňková barvička. Tvářenky Blush Sculpt dodají lesk i barvu, takže pokud máte rádi i velmi rozjasněné tváře, postačí Vám jen a jen tvářenka, protože má v sobě nejen třpytky, ale také velmi výrazný lesk. Glow efekt je letošním trendem, takže pokud tenhle typ líčení máte rádi, je to ideální produkt, po kterém sáhnout. Abych byla upřímná, já osobně preferuji matné tvářenky, ale myslím si, že tenhle odstín bude ideální na léto, až budu opálená. Určitě jí beru k moři 🙂

tutoriál look

tutoriál look

tutoriál look

sculpt tvářenky

A vrháme se na obočí. Set na obočí mě velmi mile překvapil a od té doby co ho mám doma ho používím skoro každý den. Skvěle drží. Rychle se s ním pracuje a odstín medium je pro mě ideální barva. Má v sobě i štěteček a malou pinzetku.

tutoriál look

set na obočí loreal

tutoriál look

Jednoduchá linka

Oči jsou v tomhle looku hodně, ale opravdu hodně výrazné. Použila jsem nejsvětlejší stín z tvářenky na celé víčko a pod obočí a do záhybu jsem použila stín ze setu na obočí, abych oči definovala a hlavně zvýraznila. A teď přichází čas na výraznou linku. Tady jsem se bála, že nastane bod zlomu – linky totiž vůbec neumím, takže jsem si myslela, že se mi linky vůbec nepovedou. Když mi produkty poslali, hned jsem šla linky Super Liner Perfect Slim vyzkoušet a byla jsem v šoku, když se mi linky hned na první pokus povedly. To se mi ještě nikdy nestalo. Mají super hrot a příjemný bonus je intenzivní černá barva. Linku jsem pak ještě štětečkem a stínem na obočí trochu rozmazala, abych neměla tak ostré čáry.

tutoriál look

tutoriál look

tutoriál look

tutoriál look

perfect slim

tutoriál look

Řasenka False Lash Wings má velice zajímavý kartáček. Sice řasy slepuje, ale pokud s ní budete opatrní, vykouzlíte s ní s trochou trpělivosti hezké a hodně výrazné řasy. Nespíš to nebude moje neojblíbenější, ale dám jí ještě šanci. Rty jsem doplnila nude rtěnkou a look máme hotový.

tutoriál look

tutoriál look

falsh lash wings

false lash wings

Tady už je konečný výsledek. Jak se Vám líčení líbí? Preferujete spíše výrazné oči nebo rty? Já podle toho, jakou mám náladu, Někdy zvolím červenou rtěnku a řasenku a jindy zase barevné kouřovky. Záleží na tom, kam se chystám. Mějte se krásně, K.

tutoriál look

_DSC7903

tutoriál look

tutoriál look

tutoriál look

tutoriál look

tutoriál look

 

7 KOMENTÁŘE

  1. Krásné líčení a moc ti sluší a ty fotky jsou úžasné! Mohu se zeptat jaký objektiv používáš na to rozostřené pozadí v tomto poštu? 🙂 Nejraději mám výrazné oči a nahé rty 🙂

  2. SUPER! Nemám co více dodat, nádherné fotky, krásné líčení, no prostě paráda jako vždy. Ty tvářenky se mi hrozně moc líbí, určitě do nějaké půjdu.

  3. […] Fucobain je koupel s řas, která má být super ekzém. Teď se mi zase zhoršil, tak doufám, že řasy pomůžou. Konečně jsem zkusila i depilační pásky na nohy, ale moc to nešlo. Asi musíte mít fakt dlouhé chloupky, což já nevydržím. A o produktech Loreal si můžete přečíst tady. […]

Comments are closed.