Sephora tekutý korektor Smoothing & bringhtening concealer

2

Trápí Vás tmavé kruhy pod očima, zašedlé koutky, unavené oči, nebo jen chcete rozzářit pohled? Mám pro Vás řešení. Říkejme mu tekutý korektor. Předtím, než jsem zkusila korektor Smoothing & bringhtening ze Sephory, měla jsem korektor Lumi Magique od Loreal Paris, který nebyl vůbec špatný. Ale nebylo to ono. Odstín byl moc do růžova a zanechával takové čmouhy, které ne a ne rozmazat. Nezapomeňte, že rozlišujeme několik druhů korektorů.

Můžeme je rozlišovat podle struktury a podle barev. Podle struktury jsou to tuhé a tekuté. Tuhé jsou většinou určené na zakrytí nedokonalostí (například korektor Catrice Camouflage cream, který dávám na začervenání okolo nosu), a ty tekuté, které slouží většinou na rozzáření pleti. Barevná škála je poměrně rozmanitá. V obchodě můžete najít světlé, tmavé nebo třeba růžové a zelené korektory. Ale o tom zase příště. Tekutý korektor Smoothing & bringhtening jsem koupila v akci okolo 200 Kč (mimochodem ten od Lorealu jsem kupovala podobně ve Fashion Arene, kde všechno stojí zlomek původní ceny). Skvěle jsem se trefila odstínem – 02 clair light, ale teď v létě na mě byl moc světlý. Nezapomeňte, že takový korektor může být klidně i o odstín světlejší, než je Vaše pleť. Odstínů má Sephora hodně, takže si vybere každá z Vás. Vydrží celý den a opravdu krásně odráží světlo, takže mi moje tmavé koutky skvěle zesvětlí a oční okolí rozzáří. Takže i přesto, že spím třeba pár hodin, není to poznat. Je pravda, že stojí poměrně víc, než podobné korektory v drogérii, ale poslední dobou si raději pořídím něco kvalitnějšího než 5 kousků za pár korun. A je to znát.

Aplikátor je moc šikovný, krásně se s ním korektor nanáší. Na dokonalé zapracování ale požívám houbičku, nebo štětec. Prsty mi to zkrátka nejde. Korektor mám asi od jara a pořád mám první balení. A pokud se mě ptáte, jestli si stejný korektor koupím znovu, rozhodně říkám ano.
Smoothing & bringhtening concealer

Smoothing & bringhtening concealer

Pokud nevíte, kam tekutý korektor dát, tady je malá nápověda:

kam aplikovat tekutý korektor
zdroj – http://img.cas.sk/img/8/gallery/849181_tvar-licenie.jpg?hash=041d9afb947e52d24b3c890ec551f923

Já dávám tekutý korektor vždy pod oči (může Vám také pomoct aplikace do tvaru trojúhelníku, kdy je špička směrem dolů), na hřbet nosu, čelo a bradu (přesně jako na obrázku) a někdy i místo podkladové báze na oči a hlavně pod obočí, kde je prosvětlení také velmi důležité. Někdy příště bychom se mohli zaměřit i na ty tuhé korektory, co říkáte? Kdo by se v těch barvách a strukturách vyznal, že?

Mějte se krásně a dejte mi vědět, jestli používáte korektory a popřípadě které. K.

2 KOMENTÁŘE

  1. Já osobně korektor používám pouze pod oči od značky Alverde, která mi vyhovuje. Tento ale nevypadá vůbec špatně! 🙂

  2. Ja som sa nejak odnaučila používať korektory, púdre a makeupy ale občas ešte nejaký ten korektor využijem ale tento vyzerá fakt skvelo. 🙂
    Pozývam ťa na Giveaway o sérum na riasy Realash TU

Comments are closed.