RECENZE: Vaseline Spray and Go

1

Rychle teď zapomenu na to, že jsem tenhle článek už měla napsaný a když jsem ho chtěla publikovat, najednou zmizel.

Na Vaseline Spray and Go jsem narazila na youtube, kde jí moc chválila Chloe Morello. A jelikož mám klasickou vazelínu ráda, jen tak jsem na ní nezapomněla. V České Republice se ale moc neprodává a když, je to většinou s vysoko horskou přirážkou a ještě ke všemu na internetu. Tak jsem poprosila tetu, která bydlí v Anglii a tadáá, vazelína byla doma. Mám jí doma poměrně delší dobu a ze začátku jsem z ní moc nadšená nebyla.

Možná to bylo tím, že venku bylo teplo, takže jsem neměla chuť se mazat, každopádně jí poslední dobou používám dost často. Je to vlastně vazelína ve spreji, takže se s ní skvěle a hlavně rychle pracuje a všechno je raz dva hotové. Není tolik hutná, ale hydratuje hezky. Doma mám ještě jeden tělový sprej, tak jsem zvědavá, jestli se bude stejně dobře vstřebávat. Má velmi jemnou parfemaci, za což jsem také moc ráda, protože sladkých a výrazných vůní (co se tělové kosmetiky týče) mám dost. Má 190 ml a těžko říct, jestli vydrží stejně jako klasický krém, nebo másla na tělo, protože já jsem na klasická tělové mléka dost líná, takže se namažu jednou za čas (mimochodem ráda také používám sprchový olej od Rituals). Po téhle vazelíně ale sahám velmi ráda a světe div se, po každém sprchování. A ani nelepí!

V České Republice se moc sehnat nedá. Vím, že jí prodávala taky Pavlinna17 na jejím e-shopu, ale už jsme ho nenašla. Cena v ČR je 240 Kč a k tomu ještě poštovné. Kdyby se dala sehnat stejně tak dobře, jako v Anglii (tam jí mají i v obyčejném Tescu), ráda bych si jí kupovala. Těžko říct, jestli se ke mě takhle ještě dostane.

Je skvělá také na ekzém. Na rukách mám teď mapy s ekzémem a když si ruce namažu před tím, než jdu spát, ráno mám ekzém o dost lepší a tolik se nezhoršuje. Můžu jí doporučit i na nohy, nebo po holení, protože krásně zklidňuje.

Škoda, že se u nás nedá sehnat, klasická vazelína je přeci jen trochu jiná a touhle je to rychlovka. Mějte se krásně, Karolína

Vaseline spray and go

1 komentář

Comments are closed.