RECENZE: Kosmetický váleček Skinroller

1

Dnes se podíváme na zoubek jedné kosmetické vychytávce. Je to kosmetický váleček Skinroller, který je vhodný na vrásky, strie, jizvy, nebo celulitidu a akné. Válečků se prodává hned několik. Podle velikosti jehliček, které v sobě mají. Zvolila jsem ty nejmenší jehličky o velikosti 0,2 mm, ale dají se sehnat i větší (například s 0,75 mm jehličkami, ale i 1,5 mm, které se používají v kosmetických salónech)

_DSC5443

Na internetu jsem totiž četla, že se má začít s menší velikostí a časem si pořídit váleček s většími jehličkami. Váleček jsem dala mamce na testování, protože já mám hodně citlivou pleť, a tak jsem se bála. Mamka používala váleček na obličej spolu s krémy a séry. Váleček má totiž na „úkol“ pečující kosmetiku dostat hlouběji do pleti, a tak se mají účinky produktů zvýšit.

Jehličky byly ze začátku trošku nepříjemné, ale po pár dnech si na ně mamka zvykla a říká, že jí to dnes už vůbec nebolí a tak by si pořídila delší jehličky. Co se týče účinků, nic výraznějšího vidět není (nevím, jestli je to otázka delšího používání, nebo tím, že jsou jehličky malinké a je potřeba větší).

Produkty se ale s válečkem vstřebávají výrazně rychleji. A pleť vypadá na pohled lépe. Dříve se mamce čas od času udělal pupínek a prý má od té doby klid a pleť bez pupínků. Vyhlazení vrásek ale  viditelné není.

_DSC5440

Na internetu jsou každopádně vidět úžasné výsledky, takže se určitě podívejte, pokud Vás to zajímá. Pokud se pro váleček rozhodnete, je důležité, abyste ho používali jen vy, a nešiřily se tak bakterie. A také čas od času vydesinfikovali. Pro běžné používání stačí před a po aplikaci omýt převařenou vodou. Váleček pořídíte třeba na www.happyhairshop.cz a vydrží vám 3-6 měsíců.

_DSC5442

Mějte se krásně a dejte mi vědět, které vychytávky používáte vy, a jestli Vás Skinroller zaujal, K.

p.s. na facebooku je soutěž o dvě super knížky 🙂

1 komentář

Comments are closed.