Sladké mámení: Event s kosmetikou Skeyndor a řadou UNIQCUREO

0

Na konci září jsem byla na růžovém eventu se španělskou kosmetikou Skeyndor, kde se vedle sladkého a růžového jídla představila i nová řada UNIQCURE. Fotky už máme sice upravené několik týdnů, ale ke psaní článku jsem usedla až dnes a stydím se, že je to tak pozdě. Jednu výhodu to ale má – pár věcí jsem stihla s mamkou vyzkoušet.

Řada UNIQCURE obsahuje 8 druhů zázračných ampulek, které jsou naplněné koncentráty pro různé typy pleti a případné kosmetické problémy. Ampulky v sobě mají řadu kvalitních ingrediencí o vysoké koncentraci a jsou vhodné pro pleť 20+. Koncentrát nenahrazuje žádný přípravek, ale pokud bych ho měla k něčemu přirovnat, nejspíš by to bylo pleťové sérum.

[box type=“warning“] Věděli jste, že dnes má většina žen dehydratovanou pokožku? Jak jste na tom vy? Přečtěte si článek o dehydratované pleti. [/box]

Jednotlivé koncentráty a jejich využití

Intenzivní hydratační koncentrát je pro suchou a dehydratovanou pleť, ideální pomocník pokud cestujete a nemáte tolik času na péči o pleť. Koncentrát jsem už vyzkoušela a musít říct, že je velmi příjemný. Na pleti nelepí a opravdu mám pocit, že má pleť dostala dostatek potřebné hydratace.

skeyndor

SOS obnovující koncentrát vhodný pro citlivou a atopickou pleť. Zklidňuje podráždění, dodává rovnováhu a chrání. Tato ampulka mě zaujala hlavně z toho důvodu, že jí často používají vizážistky a kosmetičky, pokud se u ženy objeví alergická reakce. Je to taková záchranná zklidňující lahvička, takže se s oblibou používá i po lékařsko-estetických zákrocích.

Peelingový koncentrát je určený pro unavenou pleť, pro pleť s rozšířenými póry a stopami po akné. Zjemňuje hrubou pokožku a obsahuje 3 typy kyselin AHA, PHA, PCA. Obnovuje, hydratuje a rozjasňuje pokožku a stačí ho používat jednou za 14 dní. Rozjasňující koncentrát bude fajn pro unavenou a zralou pleť s jemnými skrvnkami. Obsahuje kombinanci antioxidantů a vitamín C, zatím jsem nezkoušela.

A pak jsou tu samozřejmě i lahvičky pro zralou pleť. Koncentrát proti tmavým skrvnám sjednocuje barvu pokožky a zjemňuje vzhled skrvn. Koncentrát pro okamžitý lifting je určený pro unavenou pleť, umožňuje sjednocenější a trvalejší aplikaci make-upu – bude tedy ideální před líčením a ocení jej i vizážistky. Koncentrát proti vráskám se bude hodit na čelo, na oční okolí a mimické vrásky, často se používá mezi botoxovými zákroky nebo jako jejich náhrada. Koncentrát pro zhutnění a výplň je nejúčinější na svislé vrásky (například okolí nosu a oblast krku) a jde o takový svatý grál řady.

skeyndor

skeyndor

V jednom balení je 7 ampulí po 2 mililitrech, ale pokud si ampulky pořídíte v salónu, kosmetička vám může lahvičky různě nakombinovat podle typu a aktuálního stavu pleti. Cena se přibližně pohybuje okolo 650-900 Kč.

Mamka momentálně zkouší krém a sérum Timess Prodigy a je moc spokojená. Moc děkuji zastoupení Skeyndor pozvání. Jak se vám lahvičky líbí? Dejte mi vědět, Karolína