Smršť třpytek: Event v MUIP se značkou MAC

0

Dneska jsem udělala mojí poslední zkoušku na bakalářském studiu. Hurá! Teď už mě čekají „jen“ státnice. Proto jsem si při přípravě na státnice řekla, že polevím a oslavím to psaním. Už dlouho vám totiž dlužím článek o třpytivém eventu MAC, který se konal s Make-up Institute Prague před pár týdny.

Jak asi víte, s Make-up Institute spolupracuji už déle než rok, takže jsem byla moc ráda, když mi dorazila pozvánka na event War of Glitters, který byl ve spolupráci se značkou MAC. MAC má totiž nově ve stálé nabídce třpytky. Spoustu třpytek. A my jsme se díky tomu mohli pořádně vyřádit.

Nejdříve nás čekal rychlý kurz, nechybělo ani třpytivé občerstvení a na třpytivé líčení jsme se mohli vrhnout i sami. Protože mám ráda přirozenější líčení, vybrala jsem „přirozenější“ třpytky, které v sobě ukrývaly různou škálu barev. Aplikace byla jednodušší, než jsem si myslela. Když nějáká ta třpytka přeci jen opadala, vzala jsem na pomoc mojí milovanou spirálku, ta zachrání všechno. Výsledný efekt se mi moc líbil a překvapilo mě, že i já jsem se v takovém netradičním líčení cítila dobře. Až bude příležitost, určitě po třpytkách sáhnu znovu. Na festival nebo na párty je to ideální a jednoduché řešení, díky kterému vaše líčení nebude nuda. A je jedno, jestli třpytky nanesete na lícní kosti, na rty nebo jen do vnitřních koutků očí. Z denního líčení tak můžete během 3 minut vykouzlit zajímavý večerní look, který bude působit propracovaně.

Cakeland Cupcakes třpytky mac líčení očí

Jak na třpytivé líčení?

[box type=“warning“] Pokud vás zajímá, jakou kosmetiku jsem na eventu dostala, podívejte se na článek Nákupy a novinky za květen.  [/box]

Pokud nevíte, na jakou podkladovou bázi třpytky aplikovat, postačí vám i obyčejná vazelína. Jestli chcete mít jistotu, že třpytky neopadají, pak doporučuji průhledné lepidlo na řasy. Třpytky určitě nanášejte plochým štětem a pokud chcete třpytky aplikovat na oční víčko, určitě nejprve ličte oči, odstraňte opadané třpytky odstraňte (v tomto případě nejlépe fungují vlhčené ubrousky) a až potom namalujte ostatní části obličeje. V módě je ale i líčení, kdy třpytky vypadají jako opadané, takže proti gustu….

A co vy? Snažíte se zakomponovat třpytky do klasického líčení nebo po nich saháte jen při speciálních příležitostech? Napište mi, K.

 

*za část fotek i za pozvání moc děkuji Make-up Institute Prague a značce MAC