SOSKIN CC CREAM COLOR CONTROL 3 IN 1

4

Když jsem dělala čistku v kosmetice, vzpomněla jsem si na šikovný CC Cream od značky SoSkin, který jsem mohla testovat díky setkání beauty blogerek. Podobné CC, BB a tónovací krémy moc ráda nemám, tenhle jsem ale v létě používala ráda. Čím se liší od těch ostatních, které mi nevyhovují?

Krém je super hlavně na léto, má SPF 30, chrání před škodlivými UVA a UVB paprsky, je lehký, má slušné krytí a je světlý. Výhodou je , že není tolik oranžový, jako většina produktů na podobné bázi. Já mám ale žlutý podtón pleti, takže trochu té oranžové v produktu vítám. Růžová není nic pro mě. Tenhle CC Cream je určený pro suchou pleť a já ho mám v nejsvětlejším odstínu 01 Beige Skin. Odstín se hezky přizpůsobí pleti a pokud máte pleť mastnou, pak se podívejte po jeho BB kamarádce.

SoSkin je francouzká netestovaná kosmetika, která díky přírodním aktivním látkám slibuje mimo jiné zesvětlení pokožky. Má odvrácet procesy stárnutí, takže si CC Cream dokážu představit za pár let i místo make-upu. Šetrné složení jen vítám.

Matný finiš? Ne, díky

Balení má 20ml a stojí 750 Kč, což je běžná cena, ze kterou si kupuji klasický make-up. Díky skladnému obalu zvládne i cestování. Na pleti je CC Cream příjemný, pokožku nevysušuje a v balení je i praktická pumpička, která samotné líčení jen zpříjemňuje. Vytváří matný finish, což není zrovna efekt, který mám ráda. Nic mi ale nebrání v tom, abych do CC vmíchala kapku tekutého rozjasňovače a přidala tak trochu té šťavnatosti. Výdrž je slušná, 8 hodin zvládne určitě. Teď přes zimu jsem po něm sáhla jen párkrát, momentálně potřebuji něco ultra světlého.

Líbí se mi i parfemace, která mi připomíná hydratační krém. Alespoň jednou za čas je potřeba klasický make-up nahradit něčím šetrnějším a nechat pleť odpočinout. A pokud se vám CC Cream zalíbil, seženete ho na stránkách intermedexp.cz.

soskin cc cream soskin cc cream soskin cc cream soskin cc cream soskin cc cream soskin cc cream

Jaké máte zkušenosti se značkou SoSkin? Znáte ji? Mějte se hezky, K.

4 KOMENTÁŘE

Comments are closed.