OUTFIT / Kabelka Michael Kors

2

Ani náhodou nejsem fashion blogerka a řeknu vám, že jsem dost váhala nad tím, jestli tyhle fotky zveřejnit. Až doma jsem si uvědomila, že foťák zůstal na automatické nastavení, takže fotky nejsou 100%. V outfit postech na blogu velký smysl nevidím, ale když už jsem těm fotkám věnovala energii a čas, byla by škoda je nechat netknuté na Dropboxu.

Bílé kalhoty jsem chtěla už delší dobu. Vybírala jsem ale pečlivě, chtěla jsem takové, které neprosvítají, mají vyšší pas a dobře padnou. A pak jsem na ně narazila ve slevách v Calzedonii. Za 200 Kč jsem po nich sáhla bez douhého přemýšlení. Kalhoty s vysokým pasem jsou pro mě must-have. Pamatuji doby, kdy se nosily bokovky, které jsem si přála už na základní škole. Teď bych je oblékla jen nerada. Lépe se cítím v takových kouscích, které mě někde netlačí, nelezou mi v nich záda a ať si říká každý, co chce – vysoké kalhoty vypadají hezky! Nutností podzimu a zimy jsou pro mě pohodlné (nejlépe kotníčkové) černé boty – konkrétně značky Högl, které i přes podpatek nosím celé dny po Praze. Chodí se v nich jako v bačkůrkách a jen málo kdy obuji jiné.

Světle růžové tílko je z H&Mka, líbí se mi hlavně ta barva. Poslední půl rok se snažím omezit černou barvu, tak něják jsem zjistila, že to pro mě není to pravé ořechové. Vždycky jsem totiž slýchala to, že černá barva zužuje a když jsem si oblékla jinou barvu, nebylo to prostě „ono“. Nicméně jsem se naučila černou barvu tolik nenosit. Hnědý kabát je z letošní kolekce značky Promod. Ta barva je prostě super a i přes to, že tolik nezahřeje, nosím ho denně. Díky tomu, že má kabát velký výstřih, nosím i velkou šálu z Manga. Malý, ale za mě velmi rafinovaný detail jsou síťované punčochy, které nejsou vidět na první pohled a vykouknou jen někdy.

To nejlepší jsem si nechala nakonec. Kabelku Michael Kors, kterou jsem dostala pod stromeček. Je elegantní, takže se nehodí pokaždé, ale když ji vytáhnu, užívám si to. Líbí se mi pevný tvar i detaily.

Jaké barvy nosíte nejraději vy? Hezký den, Karolína

kabelka Michael Kors kabelka Michael Kors kabelka Michael Kors kabelka Michael Kors kabelka Michael Kors kabelka Michael Kors

SVETR – Ralph Lauren, TÍLKO – H&M, KALHOTY – Calzedonia, BOTY – Högl, KABELKA – Michael Kors, KABÁT – Promod, ŠÁLA – Mango, SÍŤOVANÉ PUNČOCHY – H&M

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.