TOP 5 – Září

2

Ještě než se vrhnu na vaření sobotního oběda (a ještě zdaleka nevím, co budu vařit), tu pro Vás mám pravidelný článek TOP 5 za září.

Měsíc září utekl jako voda, ze školy jsem dodělala všechny resty (až na bakalářku a otázky ke státnicím, ale na to mám ještě pořád dostatek času – snad bude čas utíkat opravdu pomalu a já všechno stihnu tak jak mám) a definitivně jsme se rozhodli, že si pořídíme kocourka, což bylo jedno z nejzásadnějších rozhodnutí. Za pár dní letíme do Itálie a potom už budeme s Allwinem pořád doma. Těším se. A jaké tedy bylo září v mých 5 kategoriích?

Kosmetika

Celé září jsem detailně zkoušela několik produktů od Kiehl’s a nejvíce jsem si oblíbila Koncentrované sérum, které pleť krásně vyhladí a hydratuje i nejhlubší povrchové vrsty pokožky. Dává se ještě před krémem a je to takový příjemný krok navíc. Pokud se chcete o tomto séru dozvědět více, koukněte do tohoto článku, kde jsem vše detailně popisovala. Od Kiehl’s jsem si zamilovala i bezoplachový koncentrát s olejovými výtažky, který vlasy krásně vyhladí a díky němu nemusím tak často používat žehličku na vlasy.

Další věc z pečující kosmetiky je Tea Tree Oil, který používám na opar, který mám na rtu. Nejdříve jsem ho používala klasicky prsty, ale olejíček strašně vysušuje rty, takže jsem si vzala na pomoc malinký detailní štěteček od Sefiros, díky kterému jsem tento problém vyřešila. A poslední produkt je z dekorativní kosmetiky. Je to make-up od značky Bodyography, (značku seženete v Makeup Group) ve skvělém, světlém odstínu #10. Krásně drží, skvěle kryje ( a dá se i vrstvit) a na pleti vypadá moc dobře. Chválila mi ho nejedna kamarádka a dokonce i jedna vizážistka. Brzy bude kompletní recenze.

kosmetika

kiehls

Jídlo a pití

V září už nebylo tak hezky, jako celý srpen, takže jsem se vrátila ke klasickému horkému (nejlépe černému, nebo zelenému) čaji s citrónem, který sebou nosím do školy, nebo si ho ráno udělám do konvičky a upíjím ho celý den. Na podzim a zimu je to moje nejoblíbenější pití vůbec. Mňam. Také jsme si s Honzíkem udělali domácí burgery, na které Vám slibuji recept a musím to napravit. Není to totiž nic těžkého. Je důležité koupit kvalitní maso (a vědět, kde ho koupit!). Recept zkusím napsat ještě během víkendu. Byl totiž skvělý. A to jsem ještě před rokem burgery nejedla.

čaj
burger

Věc

Celé září řeším věci pro kocourka, takže většina věcí, kterou jsme kupovala, nebo objednávala na internetu byla právě pro něho. A dělá mi to děsnou radost. Hračky, jídlo, záchudek, konzervy a vše možné. Největší věcí bylo rozhodně škrábadlo, které vypadá moc hezky, pelíšky jsou krásně měkké a hebké a já se těším, na co něj bude říkat Allwin. Snad se mu bude líbit a to moje zkoumání nejvhodnějšího škrábadla, které trvalo několik dní, nebylo zbytečné. Zajímal by Vás článek o jeho výbavičce? Zkoumala jsem to podrobně a myslím si, že Vám mám co říct.

škrábadlo

Zážitek

Návštěva v Bílovci u Allwina, kam jsme se jeli podívat před 14 dny. Spojili jsme výlet i s návštěvou Brna, kde jsme byli v překrásněm Maximus Resort. Uchvátil mě tam hlavně saunový svět, který byl překrásný a skvěle jsme si odpočinuli (více na Instagramu). Tam se někdy rozhodně musíte podívat. Je to ráj na zemi. Allwin nám mezitím rychle roste a tohle je nejaktuálnější fotka, kterou máme 🙂


ragdoll

Kniha

Stále čtu knížku Uvnitř mé hlavy, po které sahám skoro každý večer, nebo ve volných chvilkách, kdy nekoukáme na Gilmorova děvčata. Jsem za půlkou a určitě Vám dám vědět, až jí dočtu.

uvnitř mé hlavy

Jaká je Vaše top 5 za září a kde jste se bali podívat vy? Mějte se krásně, K. 

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.