VIDEO / Můj vizážistický kufr a sbírka kosmetiky

1

Zajímá vás, jak vypadá můj vizážistický kufr a sbírka kosmetiky? Už dlouho vám slibuji, že s vámi roztřídím kosmetiku a konečně jsem se odhodlala k tomu všechno realizovat a rovnou ve videu. Kosmetiky mám díky blogu a práci opravdu hodně, takže jsem se rozhoupala k tomu, že můj holčičí toaletní stolek vyměním za praktičtější (a větší) komodu. Protože mi ale krabičky nestačily, chtěla jsem kosmetiku roztřídit a dát šuplíkům nový systém. A celkem se to povedlo. Pomohli mi třídící pásky z Ikea, které nebyly vůbec drahé a svou službu udělaly.

Podíváme se i na můj vizážistický kufr. Ten jsem ladila několik měsíců. Nakonec jsem prodala klasický kosmetický kufr a používám cestovní s kolečkama. Praha je velká a ruce mám jen jedny. Snažím se toho vozit co nejméně, určitě ale záleží na tom, jestli líčím nevěstu nebo ženu na večírek. Jsou produkty, které mi v kufru nesmí chybět. Nepodceňuji ani čistění kosmetiky, bakterií je všude hodně a proto je hygiena a čistění kosmetiky velmi důležitá, ne-li nejdůležitější. Spousta lidí sice čistí štětce, na kosmetiku se ale často zapomíná a mluví o tom jen málo lidí. Kdo ví, třeba se ve videu něčemu přiučíte 🙂

Jak reorganizace líčidel dopadla? Podívejte se na první část videa:

Mějte se krásně a těším se u dalšího videa, Karolína

1 komentář

  1. Hi there very nice blog!! Man .. Beautiful .. Wonderful .. I’ll bookmark your website and take the feeds also…I am satisfied to search out a lot of useful information here in the put up, we need develop more strategies on this regard, thanks for sharing.

Comments are closed.