VYZKOUŠENO / Pupa Milano rozjasňovače Glow Obsession

0

Pupa Milano na konci roku 2018 uvedla vedle limitky Retro Illusion i novou kolekci rozjasňovačů Glow Obsession. Není novinkou, že značka Pupa Milano highlightery umí a já dodnes často používám zlatý rozjasňovač Red Queen, ze kterého jsem sice měla nejdříve rozporuplné pocity, ale po počátečním zkoušení jsem si ho zamilovala a troufám si říct, že je to jeden z nejlepších highlighterů, které doma mám. Konkuruje dokonce i rozjasňovačům od Anastasia Beverly Hills a to je co říct. Proto se nejspíš nebudete divit, když napíšu, že na třpytivou kolekci jsem se moc těšila. A těšení se vyplatilo. K dispozici jsou hned 3 textury, takže si z celé řady vybere každý.

[box type=“warning“] Přečtěte si recenzi limitky Retro Illusion v článku RECENZE: Retro Illusion kolekce Pupa Milano.  [/box]

Tekuté zlato

Začnu tekutými rozjasňovači, které mám v odstínech 002 a 003. Vodička je dost tekutá, takže oceňuji pipetku. Svým efektem jsou rozjasňovače až metalické. Pokud máte rádi přirozenější efekt, nemusíte se bát, dá se rozetřít i do jemnějšího efektu. Hodně záleží na tom, kolik a čím highlighter nanesete. Štětcem je efekt přirozenější než když ho nanášíte houbičkou nebo prsty. Zatímco odstín 002 je zlatý, 003 je jemně do bronzova, takže hezky zvýrazní opálení a odráží světlo tak, že chybí jen málo k tomu, abychom dělali prasátka. Já tekuté a krémové rozjasňovače používám nejraději v létě. Nanáším je ještě před make-upem na celý obličej, přimíchávám kapku do make-upu nebo krému a nebo je nanáším místně na vyvýšená místa na obličeji (tedy na lícní kosti, nad horní ret a na špičku nosu), pleť díky tomu vypadá rozzářenější a svěží.

pupa rozjasňovač

Třpytivé pudry

Pudrové jsem dostala hned ve 3 odstínech. Všechny tři barvy jsou nositelné a těžko vybírám ten nejhezčí. Vzhledem k podtónu mé pleti bych si nejspíš vybrala odstíny 002 nebo 003 ale nejsvětlejší 001 je krásná ve vnitřním koutku oka.

Z kolekce vás zaujmou na první pohled už samotné holografické papírové krabičky a balení s praktickým zrcátkem. Reliéf třpytivých pudrovů je nádherný a musím říct, že jsem s prvním použitím poměrně otálela, nechtěla jsem si tu nádheru zničit. Efekt není ultra výrazný, ale dá se navrstvit, takže docílíte i výraznějšího efektu. Odstín 001 je nejstudenější, nejde ale vyloženě o stříbrný efekt, barva je spíš bílorůžová. 002 Rose Gold je růžovozlatý a 003 je zlatý, ale nečekejte žlutozlatý efekt, jde spíš o bronzovozlatavý odstín, který a pleti vypadá krásně.

pupa rozjasňovač

Je libo tyčinku?

Rozjasňovače v tyčince jsou spíše krémové, což oceňuji. U podobných tyčinek mám totiž problém v tom, že když je nanáším na pleť přímo z tubičky, většinou produkt nanesu na úkor toho, že si „otřu“ make-up pod ním. U těchto highlighterů se to nestalo (jupí). Tento typ rozzáření bude podle mého vhodný pro zralou pleť, kdy se s rozjasňovačem musí opatrně. Tyčinky mají spíše lesk než třpyt, což je přesně to, co pleti s vráskámi sluší. Pokud už nějáké ty vrásky máte, určitě bych se soustředila hlavně na dobré zapracování. Jak nejspíš víte, highlightery a celkově i lesklé efekty zvýrazňují strukturu pleti, upozorní na všechny vrásečky, pupínky, vyrážky a jizvičky, což může být teď v zimě, kdy má většina z nás dehydratovanou pleť se suchými šupinkami problém. Určitě bych ho tedy nanášela prsty a roztírala do ztracena. Já si tyčinku umím představit na plesovou sezónu, protože by s ní šli krásně (a zároveň přirozeně) zvýraznit klíční kosti.

pupa rozjasňovač

pupa rozjasňovač

Za mě se tedy řada Glow Obsession povedla a ráda je doporučím dále. Co vy a rozjasňovače? Jaké textury máte nejraději? Dejte mi vědět do komentářů a mějte se hezky, Karolína.

*Řada Glow Obsession od Pupa Milano mi byla nezávazně zaslána k otestování. Zaslání rozjasňovačů však nemění můj názor ani jeho recenzi.

pupa rozjasňovač pupa rozjasňovač