Pupa vánoční edice REDQUEEN a kolekce This is a Love Story!

3

Posledních pár dní jsem na blog nic nepřidala a podle návštěvnosti vidím, že ani vy jste na blogy moc nechodili a užívali si vánoční atmosféru. Doufám, že jste měli krásný Štědrý den a trávili ho s lidmi, které máte rádi, protože přesně takhle jsem vánoce trávila já a myslím si, že tohle je nejdůležitější. Na silvestra bychom chtěli na horskou chatu, tak snad nám to vyjde a Nový rok si budeme užívat ve sněhu. Dárek, který jsem dostala na focení a pro zlepšení kvality blogu, je nové světlo. Bohužel je ale prasklá žárovka, takže jsem ho ještě nevyzkoušela a doufám, že mi ho vyreklamují hned. Měsíc se mi čekat tedy vůbec nechce. Několik dárků jsem dostala ještě před Štědrým dnem. Balíčku od firem mi přišlo opravdu hodně a dnes se podíváme na ten největší, který mi přišel. A troufám si říct, že byl i nejroztomilejší. Co ukrývá Pupa vánoční edice?

Pupa Milano přišla totiž s vánoční limitovanou edicí RedQueen, která je plná třpytek, červených odstínů a věřím, že se bude líbit většině z Vás. A také se mi mic líbí nová kolekce This is a Love Story!

[box type=“warning“] Chcete znát recept na křehké vanilkové rohlíčky? Přečtěte si recept, který nemá konkurenci. Dostala jsem ho od Honzovo babičky.[/box]

Některé produkty jsem zkoušela a zkouším velmi často, protože mě nadchly a po některých jsem sáhla teprve párkrát. Někde Vám tedy popíši první dojmy a někde zjistíte, že mě nezklamaly.

Vánoční odstíny laků na nehty

Laky na nehty mě jako vždy nezklamaly. Nehty jsem s nimi měla nalakované i na Štědrý den. Odstíny jsou moc krásné a dají se skvěle kombinovat. Oblíbila jsem si hlavně kombinaci dvou zlatých laků. Výdrž je bezkonkureční a laky od Pupa Milano jsou mé nejoblíbenější. Vypadají skvěle a drží.

Vše potřebné v jedné paletce

Protože mám ráda i Pupa paletky, rozhodla jsem se vyzkoušet i tu, která v balíčku byla. Mám jí ve velikosti L a je v ní opravdu co zkoušet. Najdete v ní vše od očních stínů, rtěnek, krémových tvářenek, až po bronzer, nebo třeba rozjasňovač. Se stíny se krásně pracuje (ale je potřeba říct, že vždy používám osvědčenou bázi pod oční stíny!), zbytek ještě tolik prozkoumaný nemám. Paletka je krásná a i když je balení poměrně velké a nepraktické, líbí se mi.

Třpytivý pudr

Slibovala jsem i třpytky a i těch je v limitce spoustu. Začnu třpytivým pudrem. Na první pohled mě zaujal obal a pudřenka (která je opravdu překrásná – co myslíte?). Pudr bych spíš přirovnala ke zlatavému prachu, protože pudr obsahuje hodně, hodně třpytek a na těle vypadá božsky. Určitě ho využiji jak na silvestra, tak na plesy, které se blíží rychleji, než bych si přála. Pudr navíc pokožku provoní, což je milý bonus navíc. Pudr se podle mého moc povedl a je to jeden z mých největších oblíbenců této limitky.

Hřeb celé kolece? Rozjasňovač!

A u třpytek ještě zůstaneme. Tenhle rozjasňovač si oblíbilo hned několik blogerek, takže jste ho na instagramu už s největší pravděpodobností viděli, nebo se pletu? Reliéf je bezkonkurenční a krásnější rozjasňovač jsem, co se alespoň obalu týče, neviděla. Rozjasňovač jsem vyzkoušela asi 3x, takže ještě tolik soudit nemůžu. A první dojem? Pigmentace i výdrž mi příjde dost průměrná, ale jak říkám, rozjasňovač jsem ještě tolik nezkoušela. Časem Vám dám určitě vědět.

Tužky na oči

Limitka obsahuje i tři metalické tužky na oči. U tužek na oči od Pupy jsem zvyklá na vysokou pigmentaci a slušnou výdrž. Já mám odstíny 002 a 003. Barva 003 je klasická, černá tužka se třpytkami, a barva 002 je překrásný bronzový, metalický odstín. Bronzové stíny na víčku mám moc ráda, takže ocením i bronzovou tužku na oči. Tužky jsou božsky pigmentované a měkké, takže se s nimi kreslí moc dobře. A z té bronzové 002 jsem vážně nadšená. Barvička přesně pro mě.

Chcete tip na krásný dárek?

Žabák se bude líbit jak malým, tak velkým princeznám. Je to přesně ten kousek, který si nechám ve své sbírce už jen proto, jak vypadá. Roztomilejší paletku jsem snad ještě neviděla. Žabák obsahuje pěnové aplikátory, štěteček na rty, oční stíny (v krásných odstínech mimochodem), lesky a rtěnky, ale i tvářenky, nebo rozjasňovač. Tohle je ten typ dárku, který se bude líbit u stromečku snad všem. No co myslíte? Není kouzelný? Já jsem nadšená.

Zlaté tekuté rtěnky

Matné rtěnky mi bohužel z této limitky vůbec nesedly i přes to, že jsem se na ně moc těšila. Strašně mi rty vysušují a rozpíjejí se i přes konturku. Jednu z nich jsem použila ve vánočním líčení i tady na blogu. Barvy jsou totiž krásné, stejně tak, jako balení. Líbí se mi ta vychytávka, že vidíte na první pohled, který odstín máte v ruce. Rty na obalu jsou totiž průhledné a tak můžete odhadnout, po které rtěnce asi saháte. Balzám na rty je naopak moc příjemný a barvička také hezká – jemná, takže rty jen malinko zvýrazní. Co mi trošičku vadí je fakt, že je balzám hodně lesklý a já moc na lesky a lesklé rtěnky nejsem. Od té doby ho nosím v kabelce (stejně jako asi 4 další balzámy) a když ho v kabelce najdu, použiji ho.

Posledním produktem na rty je malá, roztomilá paletka ve tvaru pusinky. Obsahuje 4 odstíny rtěnek/lesků a malé zrcátko. Pigmentace je skvělá, jen mi v balení chybí štěteček, protože (hlavně u těch výraznějších odstínů) je potřeba být přesnější a bez štětečku to nenanesu tak, jak bych si přála.

Úplně jsem zapomněla vyfotit dva monostíny, které se v balíčku ukrývali také. Nejspíš proto, že jsem je ještě nezkoušela a jsou pořád ještě v krabičce. Balení je zlaté, opět krásné. stejně tak, jako odstíny. I monostíny Pupa umí, takže věřím, že i s nimi budu spokojená. Určitě Vám dám vědět alespoň na instagramu. Mě se se stíny moc dobře pracuje, ale preferuji paletky, monostíny zabírají zbytečně moc místa.

Paletka na konturování

Produkt, který sice do limitky nepatří, ale také mi přišel, je konturovací paletka, kterou už jsem také párkrát otestovala. Odstíny jsou super i pro světlé typy, jako jsem já a také hezky pigmentované. Při prvním použití se mi zdálo, že flekatí, ale teď už ten dojem nemám. Tady ale musím říct, že s konturovací paletkou od Too Faced – Cocoa Contour se mi pracuje lépe. Možná je to ale tím, že jsem na ní zkrátka zvyklá a už vím, jak na ní.

Produkty vypadají krásně, že? Určitě si myslím, že alespoň jednu věc byste měli mít doma. Který produkt byste chtěli vyzkoušet? Krásné svátky, K.

p.s. swatche jsem nedělala, protože na to nebylo světlo, ani čas. Až mi světlo vyreklamují, vše bude na instagramu 🙂

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.