WORLD OF BEAUTY & SPA září 2015

4

Jako každý půl rok tu byl i tentokrát veletrh World of Beauty & Spa v Letňanech. Byla jsem se tam podívat s přítelem a pořídila jsem si několik kousků do mé kosmetické sbírky. A nepořídila jsem si jen dekorativku.

Když jsem byla na veletrhu poprvé před 2 lety, dost mě to zklamalo. Všude hodně lidí a nikde jsem se nevyznala. Tenhle rok jsem ale věděla přesně pro co jdu a také jsem věděla, které stánky stojí za to a kde se chci zastavit. I přes to jsme na veletrhu byli několik hodin a neměli tolik času na focení, ale začnu od začátku.

Lístky na veletrh jsem dostala od zastoupení Rio Beauty a tímto bych jim chtěla moc poděkovat, protože jsem nemusela čekat dlouhé fronty na lístky a mohla jsem se rovnou vrhnout na nakupování. Jako první jsme vyrazili do stánku Bomb Cosmetics, protože jsem chtěla další svíčku do sbírky. Jsou daleko lepší než ty od Yankee candle. Voní totiž o dost výrazněji. Vybrala jsem si svíčku s voní Passion fruit sundae. Pak jsme zjistili, že Bomb Cosmetics dělá také tuhé šampóny, a protože doma už jeden tuhý šampón (od Lush) máme, vzali jsme si ho také. Aspoň můžeme šampóny porovnat. Když už mluvím o Lush, moc se mi v Palladiu líbilo tuhé tělové máslo a světe div se, Bomb Cosmetics ho má taky a jen za 90 Kč! Pomalu ale jistě už ho s přítelem testujeme.

Ochutnali jsme výborné ledové čaje a dva ze tří jsme si odnesli domů. Od té doby, co je tu máme si každý večer uděláme konvičku a jsou výborné – jak studené, tak horké. Sleek je pro mě na veletrhu klasika. Tentokrát jsem se ale krotila a vzala jsem si jen legendární tvářenku 926 Rose Gold, která by jako z oka vypadla tvářence od Nars Orgasm. Úžasná měňací barvička. Podobně je na tom i tvářenka od Milani v odstínu 02 Rose D´oro. Obě jsou si poměrně dost podobné, jedna je ale více do růžova.

Makeup Revolution na veletrhu? Pro mě tedy novinka. Už dlouho jsem chtěla matnou rtěnku v odstínu Divine, kterou jsem viděla u některé blogerky na videu. A věděla jsem, že to bude můj odstín, protože mám doma skoro tu stejnou, ale od MUA. A jako poslední jsme zavítali do stánku s Brazilským Keratinem. Keratin jsem ve vlasech poprvé měla asi před 3 měsíci a tak či tak jsem si keratin chtěla objednat na internetu. Navíc jsme se dozvěděli, že BK je jen z přírodních ingredieních, takže by mi neměl udělat alergickou reakci, jako keratin z ebay. Keratin je prostě zázrak! Mimochodem, zajímal by vás článek na toto téma? A protože se s keratinem nesmí používat vlasová kosmetika se sulfáty, vzala jsem si i šampón s kokosovou vůní za 200 Kč. Ani byste nevěřili, jak velký problém je šampón bez sulfátů u nás v drogérii nebo na internetu sehnat, aby nestál 500Kč.

Mezi tím si ale Honzík stihl zajít ke kadeřnici a moc hezky ho ve stánku 100czk ostříhali. Mají moc zajímavou myšlenku a jejich pobočky jsou po celé republice.

Veletrh je fajn, pokud víte pro co jdete. Pokud bych měla obcházet stánek po stánku, asi bych byla brzy otrávená. A co vy? Byli jste na veletrhu? A chystáte se i do Holešovic na Interbeauty? Tam se mi možná líbí i o kapku víc. Mějte se krásně, Karolína.

_DSC2112

_DSC2108

_DSC2111

4 KOMENTÁŘE

  1. Ty svíčky od bombcosmetic se mi moc líběj, ale nevěděla jsem, jestli voněj. Já letos nejela. Ale ráda jsem si přečetla tvůj článek.

  2. na kosmetickém veletrhu jsem byla jednou a to na Interbeauty, který mě bohužel moc neuchvátil, protože mi přišel hodně zaměřený jen na nehty a vše okolo nich. asi je vážně důležité dopředu vědět, co by si člověk chtěl pořídit 🙂 skvělé úlovky! Bomb Cosmetics mě svým sortimentem velmi mile překvapuje.

  3. Značka Bomb Cosmetics je mi sympatická – měla jsem od nich tělové máslo Andělská slast, které bylo parádní, a pak ještě šumivou kouli do vany, taky celkem fajn. Určitě od nich plánuju vyzkoušet víc věcí. Tvářenka Rose D´oro od Milani je krásná, ale něco mi na ní vadilo… Asi ta spousta třpytek a neobvyklý odstín, moc mi nesedl, ani v létě. Na veletrhu jsem nebyla, štve mě, že to mám hodně z ruky. Ale určitě bych tam navštívila stejná místa jako ty a asi bych pak neměla na zpáteční jízdenku 🙂

Comments are closed.