Zaměřeno na novinky: Dekorativka Dermacol

2

V posledních několika týdnech zkouším kosmetické novinky, které mi domů dorazily před nebo během naší svatební cesty. Já jsem se dnes rozhodla, že se s vámi podělím o novinky značky Dermacol. Je jich opravdu hodně a protože už mám doma další balíček novinek (jupí), rozhodla jsem se, že začnu právě kosmetikou Dermacol.

Řasenka Selfie mascara XXL

Selfie řasenku miluju i v menším balení, takže když mi Dermacol poslal balení velké, zajásala jsem. Řasenka řasy krásně prodlouží, oddělí a úžasně (ale přirozeně) zahustí, takže je výsledek na mých řasách opravdu super. O této řasence se píše, že má vytvořit efekt umělých řas, s čímž mohu jen souhlasit. Jedna z nej řasenek z drogérie, od Dermacol je to můj favorit.

Řasenka Butterfly wings mascara

Nová je také prodlužující řasenka Butterfly wings. I tato řasenka řasy krásně oddělí a dodá velký objem. Rozdíl vidím jen v zahuštění a v tom, jak řasenka vypadá během dne. Zatímco se Selfie řasenkou jsou řasy dokonalé a stejné jako při nalíčení celý den, Butterfly wings řasy sice více zvýrazní, ale malinko zatíží. Jemné zatížení vás nejspíš nebude trápit (zejména tehdy, pokud máte objemné řasy), já jsem si toho všimla až tehdy, když jsem řasenku srovnávala s Selfie mascarou. Obě řasenky krásně drží, nedrolí se a dělají hezký efekt, jen je potřeba znát vaše řasy a to, jakého efektu chcete docílit.

Fixační sprej Longwear make-up fixing spray

Fixační sprej Longwear make-up fixing spray testuji od té doby, co jsem balíček otevřela. Je to ale jediný produkt, u kterého nevím co si myslet. Na testování si tedy ještě nechám trochu času. Střičku má jemnou, což oceňuji, protože většina fixátorů stříká větší kapky, které občas zničí líčení a rozpijí řasenku. S tímto fixátorem se mi to ještě nestalo.

dermacol novinky

Krémová tvářenka Blush & Glow

Podobná multifunkční líčidla moc ráda nemám, Dermacol nicméně u těchto krémových tvářenek krásně vybral odstíny, takže mi to nedalo a tyčinky jsem vzala na naše líbanky. Nejvíce se mi líbí odstín 06, což je krásná, nositelná starorůžová barva. Tyčinka se dá použít nejen na tváře, ale také na rty a na oči. Je to tedy ideální pomocník na cesty nebo do kabelky, když chcete dodat šťávu. Nanášení je opravdu jednoduché, buď můžete použít klasicky prsty nebo štětec, což je lepší varianta pro ty z vás, kteří nemají s krémovými produkty zkušenosti. Nanesete tak méně pigmentace a tvářenka se štětcem lépe rozmaže do ztracena.  Dodá rozjasnění a jemný lesk. Pigmentace je tak akorát a zejména na rtech vypadá úchvatně. Krémové produkty jsou ideální pro suchou a zralou pleť, u mastné pleti je moc nedoporučuji, protože by po pleti mohly klouzat. Navíc nejspíš není žádoucí tvářenku poté pudrovat, ztratili byste tím ten krásný lesk.

Lesk na rty Lip up

Nevím, jestli jste to už zaznamenali, ale já mám pocit, že tekuté matné rtěnky už se nenosí tolik, jako dřív. Čím dál tím častěji vidím klasické krémovky nebo lesky na rty a musím říct, že i mě to začalo bavit. Lesky na rty Lip up mě mile překvapily. Já mám transparentní odstín 01 a růžový se třpytkami 03. Lesky jsou na rtech velice příjemné, nelepí a hodně mi připomínají oleje na rty. Co se mi líbí moc je fakt, že lesky voní jako žvýkačka. Není to ale taková ta umělá nesnesitelná vůně, lesky voní velice jemně. Oba odstíny vypadají na rtech hezky samostatně i jako topper na rtěnku. Růžový 03 rty jemně obarví a za mě je to ideální odstín na každý den. Určitě po nich mrkněte, já jsem dlouho na tak příjemné lesky v drogérii nenarazila.

dermacol novinkyTuhý parfém v klíčence

Ještě bych se ráda zmínila o tuhém parfému na klíčence. I přes to, že to není novinka, příjde mi to jako super vychytávka (a dárek) a chtěla jsem vám o tom dát vědět. Klíčenka vypadá moc hezky, parfém krásně voní a oceňuji to hlavně během dne, kdy už necítím vůni, kterou jsem použila ráno. Používejte na pulzní body, parfém se krásně rozvoní 🙂

Vedle této dekorativky má Dermacol novou také čelenku, kterou ráda nosím ráno, když se líčím, tak po ní určitě mrkněte, vypadá krásně a je z příjemného materiálu 🙂 pořídit jí můžete na eshopech a v prodejnách Dermacol (tam najdete i zmiňovanou klíčenku). Zaujaly vás novinky Dermacol? Co na ně říkáte? Napište mi do komentářů, K.

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.