Remington PROtect žehlička na vlasy

2

Díky portálu blogerky.cz jsem získala dvě novinky od Remingtonu z řady PROtect. Žehličku a fén na vlasy a dnes pro Vás mám recenzi na žehličku, kterou jsem vyzkoušela. Hned na začátek musím říct, že se mi moc líbí design a barva této řady, protože přesně takovou tlumenou mentolovou miluju. Což se dalo čekat, protože mentolové jsem měla i šaty na maturitní ples a pak mám ráda černou a bílou barvu a ta je na žehličkách kulmách a fénech poměrně běžná, takže je super, že je barva originální.

Nastavení žehličky Remington Protect a výsledný efekt

Žehlička se dá nastavit na tři tepelné stupně (150/190/210) dokonce na pět tepelných stupňů až do 230 stupňů a má speciální keramické destičky, které jsou napuštěné směsí mikro kondicionérů s keratinovým, arganovým a makadamovým olejem pro lesklé a zdravé vlasy. Což můžu potvrdit, protože po vyžehlení mám vlasy opravdu hodně lesklé. Předtím jsem používala žehličku na vlasy z Tchibo, takže rozdíl vidím opravdu velký. Zatím, co s žehličkou z Tchibo mi žehlení vlasů trvalo i 10 minut, tady jsem hotová raz dva, až se vždycky divím.

_DSC3828

Studená pára a destilovaná voda

Super vychytávkou je žehlení vlasů studenou párou, kterou žehlička umožňuje. Vlasy jsem nejdřív žehlila klasicky bez toho, protože jsem vždycky zapomněla koupit destilovanou vodu, která se plní do takové bombičky v zadní části žehličky a také to šlo, ale spolu s tou studenou párou je výsledek ještě lepší a hlavně se tolik neničí vlasy.

Možná se ptáte, proč je potřeba destilovaná (nebo filtrovaná) voda. Z jednoho jediného důvodu, aby se Vám žehlička nezničila a neudělal se v ní třeba i vodní kámen. Destilovanou vodu jsem koupila na benzínové pumpě a stála mě okolo 30 Kč.

_DSC3846

A když už máte destilovanou vodu, stačí naplnit bombičku a zapnout modré světýlko a můžete žehlit i na nejnižší teplotu. Žehlička se zahřeje velmi rychle. Myslím si, že stačí opravdu jen minutka a žehlička je nahřátá. Spolu s žehličkou je v balení i krásné a praktické pouzdro, které se hodí nejen na cestování, což byl pro mě takový malý bonus navíc. A také oceňuji bytelný kloub, protože jsme s mamkou vždycky měli problém s tím, že žehlička měla ten kloub menší a právě v tom místě se nám zničila.

_DSC3847

_DSC3835

Cena se pohybuje okolo 2600 Kč a pokud nějákou žehličku na vlasy sháníte, s klidným svědomím Vám jí můžu doporučit. Jediný problém vidím v tom, že se s ní dělají špatně vlny, protože je poměrně velká. Na vlny ale používám úplně jinou vychytávku. Ale o tom zase příště. Mějte se krásně a po téhle žehličce se určitě podívejte, Karolína.

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.