RECENZE: Zubní kartáčky Megasmile + Charclean Charcoal Power Toothpaste

7

Před časem jsme s Honzíkem narazili na tmavou zubní pastu Charclean Charcoal Power Toothpaste, o které se psalo, že díky uhlí, které v sobě má bělí zuby. A protože nás zaujala, objednali jsme si jí z ebay a začali testovat. Spolu s pastou jsme vyzkoušeli také zubní kartáčky Megasmile, které jsou rovněž z aktivního uhlí a dnes mám pro Vás recenzi.

Začnu u kartáčků, protože ty mě mile překvapily a opravdu bych nečekala, že u kartáčků uvidím nějáký rozdíl. Jak už jsem řekla, štětinky jsou vyrobeny z aktivního uhlí a mají chrup zbavovat pigmentu a účiněji ho bělit. Už od malička jsem měla na zubech flíčky po flouridových tabletkách a nevěděla jsem, jak je dostat pryč. Díky těmto kartáčkům už nejsou flíčky skoro vidět a zuby jsou krásně hladké. Rozdíl jsem viděla i tehdy, když jsem si kartáček nechala u rodičů a v Praze si zuby čistila kartáčkem od Curaprox. Přišlo mi, že s Curaproxem nemám zuby hladké a vyčistěné tolik, jako s kartáčkem Megasmile.

megasmile kartáček

Kartáček je vhodný zejména pro citlivé zuby a dásně, protože štětiny jsou opravdu jemné. Kartáčky se dělají ve dvou barvách (černé a bílé) a různých provedeních, cena za kus je okolo 100 Kč. Dají se koupit buď na internetu, v lékárnách a nebo nově v DMku. 

_DSC5496

_DSC5497

_DSC5498

Zubní pastu jsme objednali na Ebay a vyšla nás okolo 200 Kč. Objednávali jsme jí až z Japonska. Chuť pasty je zvlášní a přirovnala bych jí k dětské Perličce. Já mám raději klasické (větrové) pasty, protože potom mám pocit čistějších zubů. Co se týče bělení zubů, žádný velký rozdíl před a po jsme neobjevili a znovu už jí kupovat nebudeme.

Kartáčky jsou ale super a myslím si, že jsou nejlepší, které jsme kdy vyzkoušeli. Sice se nám nezdá, že by zuby bělily, ale flíčků mě zbavily, což je super.

Zkoušeli jste Megasmile? Mějte se hezky, Karolína

 

7 KOMENTÁŘE

    • ty kartáčky určitě zkus, já jsem je nejdřív nechtěla, říkala jsem si, že jsou to normalní kartačky, jako jiný a pak je pořídil přitel a jsem z nich nadšená a opravdu vidím rozdíl 🙂

    • Ahojky, kartáčky už seženeš i v dmku a pastu jsme objednavali pres ebay 🙂

  1. […] Nebudu lhát, když řeknu, že jsem byla k pastám poměrně skeptická. Názor se ale změnil hned ten večer, když jsem pastu poprvé vyzkoušela. Pasty jsou až z 93% přírodní, bez pěnivých a abrazivních složek, nebo peroxidu. I přes to, že v sobě pasty nemají pěnivé složky, pěny vytvoří při čistění dostatek, což je velká výhoda hlavně oproti pastě s černým uhlím, kterou jsme zkoušeli asi před půl rokem (recenzi najdete tady) […]

Comments are closed.